سه شنبه, ۱۱ شهریور ۱۳۹۳

تجلیل از نخبگان منطقه آزاد تجاری – صنعتی ماکو

تجلیل از نخبگان منطقه آزاد تجاری – صنعتی ماکو

امروز در مراسمی از جوانان نخبه منطقه آزاد تجاری – صنعتی ماکو در زمینه های علمی و فرهنگی تجلیل و قدردانی شد .

اسدالله علیزاده مدیر عامل منطقه آزاد تجاری – صنعتی ماکو در گفتگو به خبرنگار خبر ماکو با اعلام این مطلب گفت : همایش تجلیل از مقام علمی نخبگان منطقه آزاد ماکو را امروز ما Assembly_1داشتیم ؛ استحضار دارید منطقه آزاد ماکو شامل شهرستانهای ماکو ، شوط و پلدشت است

وی در ادامه افزود : حدود ۴۵ نفر از نخبگان این سه شهرستان در این جا حضور دارند افرادی که دارای رتبه جهانی بودند از اینها تجلیل شد .

علیزاده خاطر نشان ساخت : همچنین امروز سه تااز اختراعات برتر نخبگان منطقه را ما اینجا رونمایی کردیم و انشاالله بنا داریم با همکاری سرمایه گذاران منطقه این سه تا اختراع را در این جا در خط تولید عمده قرار بدیم .

در این مراسم محمد علی پور نماینده مردم شهرستانهای ماکو ، چالدران ، شوط و پلدشت با تقدیر از تلاشهای جوانان نخبه گفت : امروز به سبب تلاش این جوانان و نخبگان علمی ، نام ماکو در جهان درخشیده و ماکو با دانشمندان جوان در زمینه های علمی و پزشکی معروف است .وی از تمام مسئولان خواست از این جوانان نخبه حمایت نمایند .

همچنین در ادامه این مراسم سجاد یعقوبی دانشمند جوان ماکویی کشورمان که ۱۵ اختراع ثبت شده در سطح جهان و کشورمان دارد با ارائه گزارشی از اختراعات و ابداعات خود گفت : تمام اختراعات من در جهان با نام مقدس جمهوری اسلامی ایران ثبت شده است

وی در ادامه افزود : در فروردین ماه سال آینده به عنوان سفیر صلح و سلامت جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد از سوی تمام نخبگان جوان کشورمان سخنرانی خواهم کرد .

احسان الله فاطمی معاون توسعه منطقه آزاد ماکو هم در این مراسم گفت : بزرگترین دغدغه ما تجلیل از این نخبگان بود که با یاری و مساعدت دوستان امروز محقق شد و انشالله با تشکیل انجمن نخبگان منطقه آزاد ماکو که صورت گرفته و همچنین حمایتهای ما در توسعه این منطقه گام بردارند .

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و جوایزی از این نخبگان تقدیر بعمل آمد.

نوشته شده توسط admin در سه شنبه, ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۷:۲۳ ب.ظ

دیدگاه