ساعت ۱۳:۵۷تیر ۲۵, ۱۳۹۹

پایگاه خبری خبرماکو

اطلاع رسانی خبر های ماکو ، شوط؛ پلدشت و چالدران ( دوهفته نامه آوای آزاد)

امام جمعه موقت ماکو: گروه‌های ضد انقلاب برای براندازی نظام تلاش بیهوده می‌کنند

منطقه آزاد ماکو – خبرماکو – امام جمعه موقت ماکو گفت: گروه‌های ضد انقلاب برای براندازی نظام تلاش بیهوده می‌کنند.

به گزارش خبرماکو به نقل از ایسنا، حجت الاسلام سید ابوالقاسم موسوی در بخشی از خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ماکو با اشاره به هدف‌هائی که گروههای ضد انقلاب دنبال می‌ کنند افزود:هدف گروههای ضد انقلاب در وهله اول، سقوط انقلاب و نظام جمهوری اسلامی و در وهله بعدی در صورت عدم براندازی نظام جمهوری اسلامی، استحاله آن است که در این زمینه نیز بسیار تلاش می کنند که راه به جایی نخواهند برد.

وی به برگزاری پیاده روی اربعین سید و سالار شهیدان و حضور بی نظیر ایرانیان در این تجمع اشاره کرد وگفت: عده‌ای کوردل با توطئه‌ها و نقشه‌های شومشان می‌خواهند اجتماع بزرگ عاشورائیان، اربعین حسینی و نهضت انتظار از بین برود.

امام جمعه موقت ماکو با تاکید بر اینکه نهضت عاشورا و اربعین باید زنده نگه داشته شود افزود: به واسطه این زنده نگه داشتن، تفکر حسینی رواج یافته و فرا جهانی خواهد شد.

موسوی بااشاره به اینکه مردم باید زمان شناس باشند افزود: قدرت تشخیص یزید و حسین زمان یکی از مولفه های مهم امروز در برابر استعمار و زورگویی است‌.

امام جمعه موقت ماکو، صادرات تفکر حسینی و آل حسین را ماحصل تجمع عظیم اربعین حسینی یاد کرد و گفت: دشمن نخواهد توانست سد راه میلیونها انسان عاشق ائمه اطهار شوند.