ساعت ۰۸:۳۱شهریور ۳۰, ۱۳۹۹

پایگاه خبری خبرماکو

اطلاع رسانی خبر های ماکو ، شوط؛ پلدشت و چالدران ( دوهفته نامه آوای آزاد)

افزایش قیمت ها برای مردم غیرقابل تحمل شده است

نماینده مردم ماکو در مجلس گفت: هر روز شاهد افزایش قیمت ارز هستیم و این افزایش بر سایر قیمت ها اثر می گذارد.

به گزارش خبرماکو به نقل از خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، محمد علی پور در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۲۹ تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی با اشاره به ماده ۲۲ بند ۱۱ گفت: همه ما به حوزه انتخابیه می رویم و

در بین مردم هستیم، مردم از ما سوال می کنند با شروع کار شما در مجلس هر روز ما شاهد افزایش قیمت ارز هستیم، پس شما چه می کنید؟
وی ضمن تذکر به دولت ادامه داد: شعارهایی که رئیس جمهوری در ایام انتخابات ریاست جمهوری می گفت چه شد، هر روز می خوابیم و صبح بیدار می شویم و با افزایش قیمت ها روبه رو هستیم.
نماینده مردم ماکو در مجلس شورای اسلامی افزود: آقای رئیس جمهور چه اقدامی برای کنترل قیمت ارز کردید؟ دولت شما و دستگاه های اجرایی چه می کنند؟ ما پاسخی برای مردم نداریم، آیا از وضعیت مردم خبر دارید.
این نماینده مردم در مجلس یازدهم تاکید کرد: هر روز شاهد افزایش قیمت ارز هستیم و این افزایش بر سایر قیمت ها اثر می گذارد. رشد قیمت ها صعودی شده است. افزایش قیمت ها غیرقابل تحمل برای مردم شده است.
علی پور با اشاره به دولت تاکید کرد: آقای رئیس، چه پاسخی برای مردم داریم و چه اقدامی باید بکنیم؟
دکتر قالیباف در ادامه تاکید کرد: تذکر شما درست است اما خواهش می کنم تذکر را در ارتباط با دستور جلسه مطرح شود، موضوع مسائل اقتصادی از موضوعات اولویت دار مجلس است و حتما پیگیری می شود./