پایگاه خبری خبرماکو

اطلاع رسانی خبر های ماکو ، شوط؛ پلدشت و چالدران ( دوهفته نامه آوای آزاد)

یک‌هزار بسته معیشتی، بهداشتی و نوشت‌افزار در پلدشت توزیع شد

به گزارش خبرماکو – فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت با اشاره به اینکه دومین مرحله نهضت کمک مومنانه در سه مقطع در سطح این شهرستان اجرایی می‌شویک‌هزار بسته معیشتی، بهداشتی و نوشت‌افزار در پلدشت توزیع شدد، گفت: در مقطع اول این نهضت کمک مومنانه یک هزار بسته معیشتی، بهداشتی و نوشت‌افزار به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال توزیع شد.

سرهنگ پاسدار منصور یوسفی  روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرماکو اظهار داشت: این بسته‌ها از محل اعتبارات معاونت مردم یاری و محرومیت زدایی قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) و فرماندهی سپاه شهدا تامین شده است.

وی اضافه کرد: بر اساس هماهنگی که با نهادهای حمایتی به عمل آمده و شناسایی دقیقی که در مرحله اول نهضت کمک مومنانه صورت گرفته، فهرست دقیقی از نیازمندان تهیه شده که با رعایت شخصیت و احترام کریمانه این کمک‌ها به دست مردم نیازمند خواهد رسید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت بیان کرد: مقطع دوم کمک‌ها در دهه اول محرم انجام خواهد شد و مقطع سوم این کمک‌ها در دهه سوم صفر از اربعین حسینی تا پایان ماه صفر انجام می‌شود.

سرهنگ پاسدار یوسفی اظهار داشت: این بسته ‌ها در بین خانواده‌های نیازمندی که به دلیل شیوع این بیماری، آسیب مالی دیده یا مشاغل خود را از دست داده اند، توزیع می‌شود.

وی از همه خیّران، ادارات، سازمان‌ها و ارگان‌هایی که تمایل به شرکت در این امر خیرخواهانه دارند، دعوت به همکاری کرد.

پلدشت یکی از شهرهای شمالی آذربایجان‌غربی است.