اخبار منطقه آزاد ماکو

آغاز عملیات نصب فاز اول آنتن دستگاه کمک ناوبری DVOR/DMEفرودگاه منطقه آزاد ماکو

مدیر فروگاه سازمان منطقه آزاد ماکو، از آغاز عملیات نصب فاز اول آنتن دستگاه کمک ناوبری DVOR/DMEفرودگاه منطقه آزاد ماکو خبرداد.

به گزارش خبر ماکو به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ماکو، جمشیدی، مدیر فرودگاه سازمان منطقه آزاد ماکو با بیان اینکه فاز اول آنتن دستگاه کمک ناوبری DVOR/DME  که شامل کانتر پوز دستگاه می باشد، اظهار داشت: عملیات نصب این دستگاهها از روز دوشنبه هفتم تیر توسط دو نفر از کارشناسان خارجی و دو نفر از کارشناسان داخلی آغاز گردیده است.photo_2016-06-28_13-54-59

وی در ادامه با اشاره به مدت زمان نصب این دستگاه ها خاطر نشان کرد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته مرحله نصب فاز اول این دستگاهها یک هفته پیش بینی شده است که با تجمیع امکانات و تجهیزات زودتر از زمان مقرر پیش بینی شده به اتمام برسد.

مدیر فرودگاه سازمان منطقه آزاد ماکو، در پایان خاطر نشان ساخت: فاز دوم عملیات نصب که شامل تجهیزات اصلی دستگاه DVOR/DME می باشد که به محض ورود به منطقه شروع خواهد شد.

شایان ذکر است با نصب، تجهیز و راه اندازی دستگاههای ناوبری فرودگاه منطقه آزاد ماکو  پروازهای داخلی این فرودگاه از شهریور ماه سال جاری صورت می گیرد.

انتهای پیام

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا