اجتماعیاخبار منطقه آزاد ماکوشهرستان هاماکو

اجتماع بزرگ بسیجیان در سالن نمایشگاه بین المللی منطقه آزاد ماکو

با مشارکت سازمان منطقه آزاد ماکو، اجتماع بزرگ و نمایش اقتدار بسیجیان با حضور ۲ هزار نفر از بسیجیان ماکو در سالن نمایشگاه بین المللی منطقه ازاد واقع در پارک بزرگ امام خمینی ماکو برگزار شد.

به گزارش خبرماکو، با مشارکت سازمان منطقه آزاد ماکو، اجتماع بزرگ بسیجیان و نمایش اقتدار با حضور ۲ هزار نفر از بسیجیان ماکو در سالن نمایشگاه بین المللی منطقه ازاد واقع در پارک بزرگ امام خمینی ماکو برگزار شد.

در این آئین سرهنگ پاسدار غلام عباس مرادزاده فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو ضمن تبریک هفته بسیج گفت: بسیج پناهگاه معنوی و روحانی مردم و نهال کاشته شده در سرزمین ایمان و عاطفه و احساس ملت ایران است .

وی بسیج را مظهر اخلاص و معنویت و ولایتمدار عنوان کرد و افزود: بسیجی سرشار از ایمان و روح فداکاری و وفاداری و تجلی گاه فضایل اخلاقی است .

اجتماع بزرگ بسیجیان
اجتماع بزرگ بسیجیان

سرهنگ مرادزاده ادامه داد: بسیج دژهای سخت و نفوذ ناپذیر در مقابل دشمنان، نوگرا جوان گرا و آماده حضور در همه میدان ها است لذا کلید طلایی حل مسائل و مشکلات کشور و انجام کارهای بزرگ در مدت کوتاه در دست بسیج می باشد. 

وی ضمن برشمردن خصوصیات بسیج و بسیجی گفت : حافظ کرامت انسانی و حقوق مردم و پیشرو در ارائه خدمات پیش‌دستانه و بدون منت و برخوردار از هنر تبدیل تهدید به فرصت است.

فرمانده سپاه ماکو تاکید کرد : بسیج در عرصه های معنویت و بصیرت دینی پیشتاز است .

وی در پایان سخنان خود پیروزی غیرتمندانه و جهادی تیم ملی ایران را که باعث شد یک ایرانی بتواند در تمام عرصه ها غیرتمندانه و با سربلندی حاضر شود تبریک گفت.

به گزارش خبرماکو، در این برنامه ضمن هم خوانی سرود سلام فرمانده ، گروه سرود پایگاه شهید پیر احمدی و گروه رزمی جودوی ذوالفقار بازرگان به اجرای برنامه خود پرداختند.

اجتماع بزرگ بسیجیان
اجتماع بزرگ بسیجیان
خبر ماکو در تلگرام خبر ماکو در اینستاگرام

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

دکمه بازگشت به بالا