اخبار منطقه آزاد ماکوشهرستان هاماکوورزشی

اردوی تیم ملی بوکس نونهالان در ماکو

به گزارش خبرماکو، تیم ملی بوکس نونهالان کشور برای آمادگی و شرکت در مسابقات آسیایی در ماکو اردو زد .

سینا بلاش سرمربی تیم ملی بوکس نونهالان در این رابطه گفت: در ۱۳ ماه گذشته ۱۲ اردو را پشت سر گذاشتیم و کاملا غربال کردیم تمام نونهالی که در این رده از سراسر کشور حضور داشتند و از آنجایی که آذربایجان غربی و شهر ماکو از قهرمانان خوبی برخوردار بود و حتی ۲ تا از بوکسورهاشون در اردوی تیم ملی به عنوان ورزشکار نمونه و فیکس ما در اردو حضور دارند .

وی ادامه داد: در این اردو ۱۴ نفر از نونهالان ورزشکار به عنوان عضو اصلی تیم ملی از سراسر کشور حضور دارند .

بلاش افزود: در این اردو بوکسور های نونهال زیر نظر ۵ نفر از مربیان فدراسیون بوکس کشور، آخرین تمرینات خود را انجام میدهند .

خدابخشی سرپرست تیم ملی بوکس نونهالان کشور نیز گفت: ما علاوه بر انتخاب تیم ملی الان دوازدهمین مرحله اردوی آماده سازی در شهرستان ماکو به همت هیات بوکس ماکو و استان آذربایجانغربی علاوه بر بحث فنی و بحث قهرمانی منش پهلوانی را در دستور کار تیم ملی نونهالان داریم .

بر اساس اسناد بالا دستی و راهبردی، سازمان منطقه آزاد ماکو در قالب برنامه های فرهنگی و ورزشی برای حمایت از جوانان برگزاری این گونه برنامه ها را در دستور کار خود قرار داده است

علی فرج پور، مدیر اجتماعی، سلامت و ورزش سازمان منطقه آزاد ماکو نیز گفت: در کنار این ما با توجه به فرصتی که ایجاد شده و هماهنگی های فدراسیون و  هیات بوکس استان، شاهد برگزاری مسابقات بین المللی در منطقه و حضور تیم های خارجی تا ده روز آینده در منطقه آزاد خواهیم بود .

وی ادامه داد: این اردو از ابتدای آذر ماه در شهرستان ماکو شروع شده و تا دوازدهم این ماه ادامه خواهد یافت .

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + دو =

دکمه بازگشت به بالا