پایگاه خبری خبرماکو

اطلاع رسانی خبر های ماکو ، شوط؛ پلدشت و چالدران ( دوهفته نامه آوای آزاد)

انفجار گاز یک دستگاه واحد مسکونی در ماکو تخریب کرد

انفجار گاز یک دستگاه واحد مسکونی در ماکو تخریب کرد

به گزارش خبرماکو – مسئول آتش نشانی ماکو گفت: بر اثرانفجار گاز دراین شهرستان نیمی ازیک دستگاه واحد مسکونی تخریب شد  و هیچ گونه تلاف جانی نداشته است.

حامد محمدزاده مسئول آتش نشانی ماکو روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرماکو اظهار داشت: این حادثه  صبح امروز سه شنبه در منطقه شهرک ولیعصر این شهرستان به وقوع پیوست .انفجار گاز یک دستگاه واحد مسکونی در ماکو تخریب کرد

وی در ادامه با بیان اینکه به محض رسیدن گزارش انفجار به آتش نشانی خودروهای امدادی در محل مستقر شدند، افزود: با تحقیقات اولیه و بررسی موضوع با همکاری اداره گاز ماکو علت حادثه نشت گاز از شیلنگ یکی از بخاریهای موجود در خانه تشخیص داده شد .

مسئول آتش نشانی ماکو با اشاره به این که در این حادثه یکی از طبقات منزل مسکونی بیش از ۵۰ درصد تخریب شد، اضافه کرد: شدت حادثه و انفجار به حدی بود که شیشه های منازل اطراف تا شعاع ۵۰ متری شکسته شده است .

وی ادامه داد: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته  است و تنها یک نفر دچار حادثه شده و به بیمارستان فجر ماکو انتقال یافت . محمد زاده اضافه کرد: علت دقیق حادثه و میزان تخریب و خسارت به منزل مسکونی در دست بررسی است.

شهرستان ماکو با بیش از ۱۰۰هزار نفر جمعیت در شمال استان آذربایجان غربی واقع شده است.


مهار آتش سوزی علف های هرز در صدر ماموریت آتش نشانان ماکو

۶۵۶ ماموریت آتش نشانی در ماکو انجام شد

برگزاری مانور تخلیه آپارتمان دچار آتش سوزی در ماکو