اجتماعیاخبار منطقه آزاد ماکو

تامین پنهانی نیاز محرومان جامعه از اقدامات ارزشمند کمیته امداد است

امام جمعه موقت پلدشت با اشاره به فرارسیدن هفته احسان و نیکوکاری گفت: تامین پنهانی نیاز محرومان جامعه اسلامی از اقدامات ارزشمند و قابل توجه کمیته امداد امام خمینی (82450746-71454998ره) است.

به گزارش آوای آزاد آذربایجان، حجت الاسلام قربان بابایی در خطبه های این هفته نمازجمعه پلدشت افزود: بهترین شاخصه کمک به نیازمندان در جامعه اسلامی، پنهانی بودن آن است که باید این فرهنگ بیش از پیش در جامعه تسری یابد.
وی اضافه کرد: کمیته امداد به خوبی با شناسایی نیازمندان و دریافت کمک های مردم نوع دوست، به خانواده های دارای مشکل مالی کمک می کند که باید در این خصوص از تلاش های مردم و مسئولان قدردانی کرد.
وی اظهار کرد: ایام پایانی سال بهترین فرصت برای کمک به نیازمندان است که امیدواریم امسال نیز همچون سال های گذشته این امر با قوت و قدرت بیشتری انجام شده و خانواده نیازمندی در برآورده کردن نیازهای نوروزی در استان و کشور نداشته باشیم.
امام جمعه موقت پلدشت همچنین با تاکید بر لزوم توجه به حفظ و توسعه منابع طبیعی گفت: این امر تلاش مشترک مردم و مسئولان را می طلبد و باید دست به دست هم بدهیم تا از تخریب این نعمت های خدادادی جلوگیری کنیم.

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا