اجتماعیاخبار منطقه آزاد ماکوشهرستان هاماکو

تخصیص اعتبار برای تکمیل طرحهای فرهنگی و آموزشی ماکو

به گزارش خبرماکو، فرماندار ماکو گفت:۹۰۰ میلیارد ریال برای احداث مجتمع فرهنگی و هنری و مرکز شبانه روز‌ی فنی و حرفه‌ای ماکو تخصیص یافت.

 نادر کاظمی در نشست با بانوان فعال این شهرستان در زمینه های مختلف اظهار داشت: ماکو جزء شهرستانهایی است که برای فعالیت های فرهنگی و هنری مکان مناسبی نداشته و با پیگیری های به عمل آمده و با تصویب اعتبار لازم این مجتمع در این شهر احداث می شود .

 وی همچنین از تصویب اعتبار لازم برای از سر گیری ادامه احداث مرکز آمو زش فنی و حرفه ای شبانه روزی در ماکو خبر داد و افزود: این طرح جزء طرحهای نیمه تمام این شهرستان بوده و بیش از ده سال بود که نیمه تمام رها شده بود .

فرماندار ماکو ادامه داد: برای از سرگیری احداث این طرح از اعتبارات مصوب سفر استاندار به ماکو ۱۰۰ میلیارد ریال اختصاص یافته است .

به گزارش خبرماکو، ماکو یکی از شهرهای استان آذربایجان غربی در شمال غربی ایران است. این شهر در نزدیکی مرز ایران و ترکیه قرار دارد. شهر ماکو مرکز شهرستان ماکو است. این شهر از سمت شمال‌غربی به شهر بازرگان، از سمت شمال شرقی به شهر پلدشت از سمت شرق به شهر شوط و از سمت جنوب به شهر سیه‌چشمه محدود می‌شود. 

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 6 =

دکمه بازگشت به بالا