اخبار منطقه آزاد ماکوفرهنگی و هنری

تشکیل ستاد خدمات سفر منطقه آزاد ماکو با ده کمیته

ستاد خدمات سفر نوروزی منطقه نوروزی با تشکیل ده کمیته آغاز بکار کرد .02

به گزارش آوای آزاد آذربایجان، در جلسه این ستاد که در محل منطقه آزاد ماکو و با حضور اعضا این ستاد از شهرستانهای ماکو شوط و پلدشت ترتیب یافت معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد ماکو با بیان اینکه ایام نوروز بهترین فرصت برای معرفی قابلیت و ظرفیتهای منطقه آزاد ماکو است گفت : لازم است از هم اکنون تمامی کمیته ها با بسیج امکانات خود در خدمت میهمانان و مسافران نوروز ی باشند .

وی با اعلام اینکه در سال گذشته افزون بر ۸۳۵ هزار نفر از منطقه در ایام نوروز بازدید کردند افزود : پیش بینی می شود در نوروز امسال این تعداد بیشتر از این رقم باشد .
وی از ساخت سه هتل مجهز و بزرگ در ماکو برای ارائه خدمات به مسافران و میهمانان خبر داد و گفت : سازمان منطقه آزاد ماکو از کسانی که توان ارائه خدمات به میهمانان و مسافران نوروزی در قالب کاشانه میهمان باشند حمایت کرده و مجوزهای لازم را برای این کار صادر می کند .
اسماعیل زاده با اشاره به جاذبه های طبیعی از جمله دشت کوهستان و منا طق طبیعی بکر این منطقه خاطر نشان ساخت : در ایام نوروزی علاوه بر جاذبه های طبیعی گردشگری ۱۱۳ جاذبه تاریخی در منطقه آزاد آماده بازدید علاقه مندان است

01 03 04 05

خبر ماکو در تلگرام خبر ماکو در اینستاگرام

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا