اخبار منطقه آزاد ماکوسیاسی

تنها هدف دین الهی، ایجاد مصونیت و مهربانی در میان بشریت است

خبر ماکو : نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان ماکو با بیان اینکه مسئله حقوق بشر بر ابزار خیانت علیه بشریت توسط شیطان بزرگ آمریکا تبدیل شده است، گفت: تنها هدف دین الهی، ایجاد مصونیت و مهربانی در سطح بشریت است.

حجت الاسلام والمسلمین حسین کاظمی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان ماکو در گفت و گو با ایکنا از آذربایجان غربی بیان کرد: به حول و قوه الهی تفکر بسیجی، پوزه ناقضان حقوق بشری که آمریکا سردمداران است را بر خاک خواهد مالید.

وی افزود: در عصر حاضر، طرح مسئله حقوق بشر، کامل ترین ابزار خیانت بر علیه بشریت توسط شیطان بزرگ آمریکا شده است.

حجت الاسلام والمسلمین کاظمی با تاکید بر اینکه آمریکا با روش ها و همیاران گوناگونی به نام حقوق بشر جنایاتی علیه بشریت انجام می دهد، خاطرنشان کرد: این امر در حالی صورت می گیرد که خود آمریکا مدعی حقوق بشر بوده و هیچ گونه کنترل و هشداری از سوی سازمان جهانی حقوق بشر به این جنایتکاران داده نمی شود.

وی تصریح کرد: آمریکا، بزرگترین جنایتکار روزگار علیه بشریت در کمال وقاحت بزرگترین مدعی منادی حقوق بشر است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان ماکو با تاکید بر اینکه آمریکای جنایتکار به زودی تسلیم حقوق بشر تعریف شده توسط اسلام ناب محمدی خواهد شد، اظهار کرد: تنها تفکر بسیجی خواهد توانست اجرای حقوق بشری اسلامی را بر شیطان بزرگ الزامی کند.

وی ادامه داد: امروزه بسیج باید در راستای افزایش بصیرت خود در جهت مقابله با نقشه های شوم دشمنان تلاشی جهادی داشته باشد و نسبت به آگاه سازی آحاد مردم اعم از داخل کشور و سایر ملل جهان رسالت عظیم و جهانی ایفا نماید.

حجت الاسلام والمسلمین کاظمی تفکر بسیجی را بر گرفته از تفکر اسلام ناب محمدی ابراز کرد و گفت: تنها هدف دین الهی، ایجاد مصونیت و مهربانی در سطح بشریت است.

وی تاکید کرد: وعده الهی، پیروزی نهایی همه تفکرات ناب محمدی و نابودی تفکرات شیطانی است و بسیج نخواهد گذاشت تا ناقضان حقوق بشر به آرزوی دست نیافتنی خود برسند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان ماکو به تجاوزات اخیر این رژیم کودک‌کش در بسیاری از کشورها اشاره کرد و افزود: تقریبا میتوان گفت اکثر ملل دنیا، قربانی تجاوزات و تهدید رژیم آمریکا هستند.

وی یادآور شد: آمریکایی‌ها که در این روزها به دروغ کشوری همچون سوریه را متهم به استفاده از سلاح‌های شیمیایی می‌کنند، خود سابقه دیرینه در فراهم کردن شرایط حمله شیمیایی علیه مردم دارند.

حجت الاسلام والمسلمین کاظمی بیان کرد: امروز شاهد جنایات جدید آمریکای پلید صفت با دست پرورده های خود یعنی داعش و امثال آن هستیم در حالی که هنوز خاطرات بمباران شیمیایی شهرهای سردشت، حلبچه، سرپل ذهاب، گیلانغرب، اشنویه و غیره را توسط رژیم صدام فراموش نکرده ایم.

وی بر لزوم شناخت درست دشمن تاکید کرد و افزود: دشمنی که به وسیله انواع و اقسام آرایش رسانه‌ای و تبلیغاتی مقابل چشم های جهانیان ابراز اندام میکند باید به درستی شناخته شود.

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

دکمه بازگشت به بالا