اجتماعیاخبار منطقه آزاد ماکوبین المللگردشگری

تور رالی موتورسواری پاریس از طریق مرز بازرگان وارد کشور شد

منطقه آزادماکو – خبرماکو- تور رالی موتور سواری پاریس – اصفهان با هدف طبیعت‌گردی و بازدید از امکان تاریخی و باستانی شامگاه شنبه، ۲۶ مرداد از طریق مرز بازرگان وارد کشور شد.

سرپرست اداره‌کل گمرک بازرگان روز یکشنبه در این باره به خبرنگار خبرماکو گفت: این گروه از گردشگران ۴۰ نفر هستند و از کشورهای فرانسه، سوئیس و انگلستان به ایران سفر کرده‌اند و مقصد اصلی آنان اصفهان و شیراز می‌باشد.

وی بیان کرد: این افرادبا ۲۵ دستگاه موتور و چهار دستگاه اتومبیل جهت بازدید از امکان تاریخی و باستانی کشور و طبیعت‌گردی در این مسیر، رهسپار ایران شده اند.
وی اظهار کرد: تور رالی موتورسواری پاریس ۱۱ روز در ایران حضور خواهند داشت و سپس تعدادی از آنان در پنجم شهریور سال جاری از طریق پرواز اصفهان به استانبول سفر می‌کنند و پنج دستگاه موتورسیکلت نیز از طریق همین مرز از ایران خارج می‌شود.

نامدار بیان کرد: مرز بازرگان همه ساله پذیرای تورهای رالی ترانس از مرز بازرگان است که در ایام تابستان توسط شرکت پاسارگاد تور به ایران دعوت می شود.

گمرک بازرگان یکی از بزرگترین مرزهای زمینی کشور و دروازه ورود به ایران و اروپا به شمار می‌رود و در شمال‌غرب کشور واقع است.

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − پانزده =

دکمه بازگشت به بالا