اخبار منطقه آزاد ماکوپلدشتشهرستان هاشوطماکوورزشی

تیم “بشگوز” ماکو قهرمان مسابقات تنیس روی میز منطقه آزاد ماکو شد

به گزارش خبرماکو – مدیر اجتماعی، سلامت و ورزش سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: اولین دوره مسابقات تنیس روی میز این منطقه با برتری و قهرمانی تیم «بشگوز» ماکو به کار خود پایان داد.

علی فرج پور روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار خبرماکو بیان کرد: در اولین دوره مسابقات تنیس روی میز منطقه آزاد ماکو ۶۴ ورزشکار بصورت ۲ مرحله‌ای در سالن ورزشی شهید فرزان آموزش و پرورش به رقابت پرداختند.

وی افزود: در مرحله اول مسابقات که بصورت ۲ حذفی در قالب ۸ گروه ۸ نفری و با انجام ۱۱۲ بازی برگزار شد، که نفرات برتر هر گروه به مرحله بعد صعود کردند.

مدیر اجتماعی، سلامت و ورزش سازمان منطقه آزاد ماکو ادامه داد:  همچنین در مرحله دوم مسابقات که بصورت دوره ای در ۲ گروه ۴ تیمی و با برگزاری ۱۲ بازی انجام شد؛ که در ادامه طی ۴ بازی نفرات اول و دوم گروه ها بصورت ضربدری بازی و برندگان مسابقه فینال و بازندگان مسابقه رده بندی را انجام دادند.

فرج پور اضافه کرد: در پایان رقابت‌ها میثم قره داغیان از تیم بشگوز ماکومقام اول، توحید عزیز زاده مقام دوم از شهرستان شوط، حسن وثوقی مقام سوم از شهرستان شوط، صادق حاجی زاده مقام چهارم از شهرستان ماکو را کسب کردند.

به گزارش خبرماکو، در پایان این مسابقات طی مراسمی از ناصر محمد نژاد سرپرست تیم بشگوز و آقای پرویز طجرلو ربیس هیات تنیس روی میز ماکو تجلیل و جوایزی به رسم یادبود به آنها اهدا شد.

منطقه آزاد ماکو بزرگترین منطقه آزاد کشور شامل شهرستان های ماکو، شوط و پلدشت در شمال استان آذربایجان غربی واقع شده است.

خبر ماکو در تلگرام خبر ماکو در اینستاگرام

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 5 =

دکمه بازگشت به بالا