اجتماعیچالدرانحوادثشهرستان ها

جسد جوان مدفون در برف ارتفاعات آواجیق به چالدران منتقل شد

خبرماکو:

فرماندار چالدران گفت: جسد جوان اهل آواجیق که چهارشنبه هفته گذشته در ارتفاعات این شهرستان ناپدید شده بود، پس از شناسایی و بیرون آوردن از زیر بهمن به چالدران منتقل شده تا تشریفات قانونی لازم انجام شود.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، حسن محمدزاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این جوان بر اثر کولاک شدید کوهستانی زیر بهمن دفن شده بود که توسط تیم های امدادی نجات یافت.
وی در خصوص جزئیات این حادثه و روند امدادرسانی بیان کرد: پس از دریافت اخباری مبنی بر ناپدید شدن یک جوان در ارتفاعات شهر آواجیق بخش دشتک چالدران، تیم های امدادی شهرستان های ارومیه و چالدران با همراهی یک دستگاه بالگرد به محل اعزام شدند.
وی اضافه کرد: پس از ساعت ها جستجو، جسد این جوان در ارتفاعات آواجیق زیر بهمن کوهستانی شناسایی و بیرون کشیده شد.
فرماندار چالدران ادامه داد: پس از کشف، این جسد با استفاده از اسنوموبیل به روستای طهماسب کندی و سپس با استفاده از آمبولانس به شهر آواجیق انتقال یافت.
محمدزاده گفت: پس از طی اقدامات تکمیلی، جسد این فرد برای انجام تشریفات قانونی با هماهنگی دادستان شهرستان با آمبولانس به چالدران انتقال داده شد.
به گزارش خبرماکو، شهرستان چالدران از شهرستان های شمالی آذربایجان غربی است که کوهستان های آن از اواسط پاییز پر از برف می شود.

خبر ماکو در تلگرام خبر ماکو در اینستاگرام

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا