اجتماعیاخبار منطقه آزاد ماکو

در پی بارش باران وافزایش کدورت آب؛ آبرسانی به مشترکین ماکو با ۵ دستگاه تانکر آب

منطقه آزاد ماکو – ماکو – به دنبال بارش باران وافزایش کدورت آب سد بارون ۵ دستگاه تانکر آب اقدام به آبرسانی به اهالی شهر و مشترکین ماکو کردند.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو؛ به دنبال بارش شدید باران و ورود سیلاب به سد بارون که باعث افزایش کدورت آب سد بارون و در نتیجه خارج شدن تصفیه خانه‌های آب از مدار تصفیه شده بود اکیپ‌های ساماندهی شده امور بلافاصله با ۵ دستگاه تانکر آب اقدام به آبرسانی به اهالی شهر و مشترکین کردند.
محمدی مدیر امور آب و فاضلاب شهری ماکو با بیان این خبر گفت: تمامی تلاش مجموعه همکاران در این امور برای مدیریت بحران پیش آمده و تامین آب مشترکین معطوف بوده و مشکل قطعی آب که از ساعت ۱۰ الی ۱۷ روز پنج شنبه ۱۰ فروردین به طول انجامید توسط ۵ اکیپ آبرسانی به خوبی مدیریت شد و مشکل جدی از بابت نبود آب احساس نشد و با کاهش بارندگی و کاهش کدورت آب تصفیه خانه‌ها مجدد شروع به تصفیه فرایند آب کرده و با قطع بارندگی‌ها مشکل به کلی مرتفع کردید.
محمدی افزود: در طول مدت قطعی آب که تصفیه خانه‌ها تعطیل شده بودند چاه‌های کشمش تپه و گجوت وارد مدار بهره برداری شده و انتقال آب شرب از طریق چاه‌ها به برای مشترکین به صورت ضعیف و موضعی ادامه داشت.

 

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا