اخبار منطقه آزاد ماکواقتصادیپلدشتسراسریشهرستان هاماکو

دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی

به گزارش خبرماکو به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ماکو، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و جمعی از مدیران شرکت های زیرمجموعه دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار که فرماندار پلدشت و جمعی از مدیران هلدینگهای شستا هم حضور داشتند، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ضمن خیرمقدم و قدردانی از سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در منطقه آزاد ماکو بر ضرورت تسریع در اجرای فازهای دوم و سوم کشت و صنعت و دام پروری شستا در منطقه تاکید کرد و گفت: سازمان منطقه آزاد ماکو برای توفیق سرمایه گذاری‌های انجام شده در منطقه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد نمود و امید است با بهره برداری از کلیه فازهای مجموعه دام پروری ارس دام آرشام شاهد اشتغال جامعه محلی و البته افزایش تولید ناخالص داخلی بخش کشاورزی منطقه باشیم.

مدیرعامل شستا نیز همچنین در این دیدار با اشاره به ظرفیت های منطقه و قدردانی از حمایت های سازمان منطقه و مسئولین شهرستان از سرمایه گذاری این شرکت از برنامه های وسیع این شرکت برای ارتقای سرمایه گذاری های بزرگ مقیاس در منطقه خبرداد و افزود در این راه نیازمند کمک و حمایت سازمان منطقه و البته جلب مشارکت و حمایت نظام تامین مالی بانکها و صندوق توسعه ملی نیز هستیم.
عبدالرحیمی در این دیدار برتعهد سازمان منطقه و دیگر مسئولین برای کمک و تسهیل و حمایت از توفیق سرمایه گذاری ها خبرداد و تاکید کرد: سازمان منطقه آزاد حمایت و تسهیل سرمایه گذاری ها در سطح منطقه و در کلیه بخش ها تکلیف خود می داند و از ابتدای سرمایه گذاری ها در کنار سرمایه گذاران خواهد بود.

به گزارش خبرماکو، منطقه آزاد ماکو بزرگترین منطقه آزاد کشور شامل شهرستانه های ماکو، شوط و پلدشت در شمالغرب کشور واقع شده است.

خبر ماکو در تلگرام خبر ماکو در اینستاگرام

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − هفت =

دکمه بازگشت به بالا