اخبار منطقه آزاد ماکو

زمین چمن مصنوعی ماکو به بهره برداری رسید

به گزارش خبرماکو، زمین چمن مصنوعی شهرستان ماکو با حضور معاون فرهنگی، معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی با پنج میلیارد ریال هزینه به بهره‌برداری رسید.


سرپرست فرمانداری ماکو روز جمعه در آیین افتتاح این طرح که جمعی از مسوولان و ورزشکاران این شهرستان نیز حضور داشتند اظهار داشت: این زمین چمن مصنوعی به وسعت ۱۱۴ متر مربع در زمینی به مساحت ۲ هزار متر مربع زمین چمن مصنوعی ماکو به بهره برداری رسیدکه توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر ماکو واگذار شده است احداث شده است.

رعنا قربانی افزود: برای احداث این زمین چمن مصنوعی پنج میلیارد ریال از اعتبارات اداره کل ورزش و جوانان استان هزینه شده است.

وی توجه به ورزش منطقه و مشکلات جوانان را از مهمترین وظایف اداره ورزش و جوانان برشمرد و تاکید کرد: ورزشکاران جزو سرمایه‌های کشور محسوب می‌شوند و نقش ورزش نیز در سالم‌سازی افراد جامعه بسیار ضروری است.

قربانی در ادامه با بیان اینکه در کنار ورزش باید در حوزه جوانان تلاش بیشتری شود و مشکلات آنها باید مورد توجه قرار گیرد، افزود: بحث اشتغال، کارآفرینی، آسیب‌ها و مشارکت اجتماعی در حوزه جوانان نیز باید در اولویت قرار گیرد.

همچنین در مراسمی دیگر ” ندا اسماعیلی” به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان ماکو معرفی و از زحمات و تلاش‌های چندین ساله “حسن احمدی” تجلیل بعمل آمد.

در شهرستان ماکو ۲۹ هیات از ۳۵ هیات ورزشی این شهرستان در حال حاضر فعال بوده و ۱۴ فضای سرپوشیده و ۲ فضای روباز در این شهرستان برای فعالیت‌های ورزشی وجود دارد.

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا