اجتماعیاخبار منطقه آزاد ماکو

سارق حرفه ای ساختمان های نیمه تمام در شوط دستگیر شد

منطقه آزاد ماکو – خبرماکو – فرمانده انتظامی شوط گفت: سارق حرفه ای ساختمان های نیمه تمام در این شهرستان دستگیر شد و به ۱۱ فقره سرقت اعتراف کرد.

سرهنگ ایوب فکری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرماکو افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت از ساختمان های نیمه تمام در شوط، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی اضافه کرد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی نامحسوس موفق شدند سارق را شناسایی و او را حین سرقت از ساختمان نیمه تمام دستگیر کنند.
وی بیان کرد: متهم در بازجویی های پلیسی به ۱۱ فقره سرقت از ساختمان های نیمه تمام با استفاده از یک دستگاه خودرو سواری پراید اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی شوط ادامه داد: ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهم، مقدار زیادی کابل و سیم برق و ابزارآلات و مصالح ساختمانی سرقتی کشف و ضبط شد.
سرهنگ فکری گفت: در این راستا یک دستگاه خودرو پراید که در امر سرقت مورد استفاده قرار می گرفت، توقیف و یک متهم نیز دستگیر شد.
وی افزود: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شد.
به گزارش خبرماکو  به نقل از فرمانده انتظامی آذربایجان غربی مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری ها و بد اخلاقی های اجتماعی و کاهش تصادف ها از اولویت های پنج گانه نیروی انتظامی این استان در سال جاری است.

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هفت =

دکمه بازگشت به بالا