اخبار منطقه آزاد ماکوسیاسیشهرستان هاشوط

سرپرست جدید فرمانداری شوط معرفی شد

به گزارش خبر ماکو – سرپرست جدید فرمانداری شوط با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی، امام جمعه شهرستان، اعضای شورای تامین و شورای اداری معرفی شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در آیین تکریم و معارفه فرماندار شوط با بیان اینکه مسوولیت در نظام  جمهوری اسلامی ایران یک امانت الهی است؛ افزود: مسوولان، خدمت به مردم را سرلوحه برنامه ریزی‌های خود قرارداده و از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های شهرستان در راستای توسعه این شهر و خدمت به مردم استفاده کنند.

علی مصطفوی با بیان این که قبول مسوولیت و نشستن در جایگاه مسوولیت و تغییرات در نظام اداری امری طبیعی است، تاکید کرد: از اقدامات فرماندار شهرستان شوط به موجب اقدامات صورت گرفته قدردانی می کنیم.

وی ادامه داد: طرح مدیریت سکوی هوشمند کرونا از فردا در استان اجرا می‌شود، که در قالب آن، مدارک مربوط به واکسیناسیون و آخرین تست پی سی آر افراد مختلف در دسترس خواهد بود.


بیشتر بخوانید : فرماندار: شوط قابلیت تبدیل شدن به قطب پرورش گیاهان دارویی را دارد


وی اضافه کرد: دولت سیزدهم در راستای واکسیناسیون و تهیه اقلام‌ بهداشتی عملکرد بسیار درخشان داشته و اکنون کشور در این زمینه ها مشکل ندارد.

مصطفوی بیان کرد: در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد جمعیت استان دُز اول و بیش از ۷۳ درصد دُز دوم را دریافت کرده اند و در کنار واکسیناسیون رعایت پروتکل های بهداشتی ضروری است.

حجت الاسلام محمدرضا جباری امام جمعه شوط نیز در این آیین ضمن تقدیر از زحمات چندین ساله فرماندار سابق شهرستان در راستای فعالیت‌های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی ایشان، برای فرماندار جدید آرزوی توفیق خدمت در این راستا کرد.

به گزارش خبر ماکو، در این مراسم شهروز بابازاده به عنوان سرپرست فرمانداری شوط معرفی و از خدمات حسن عبداللهی، فرماندار سابق شهرستان تجلیل و قدردانی شد.

شوط از شهرستان های شمالی آذربایجان غربی و در داخل منطقه آزاد ماکو واقع شده است.

خبر ماکو در تلگرام خبر ماکو در اینستاگرام

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا