اجتماعیسیاسیشهرستان هاماکو

فرماندار ماکو تاکید کرد :
ضرورت اجرایی جهاد تبیین از سوی مسئولان ادارات شهرستان

به گزارش خبرماکو، فرماندار ماکو  گفت: ضرورت دارد جهاد تبیین از سوی مسئولان ادارات شهرستان اجرایی شود.

نادر کاظمی در جلسه شورای اداری شهرستان که در سالن آمفی تئاتر آموزش و پرورش ماکو‌ برگزار شد، بر اهمیت عملکرد مسئولان ادارات و اجرای سیاست های دولت تاکید کرد و اظهار داشت: دشمن در روزهای اخیر همواره درصدد ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه ایرانی و کمرنگ نشان دادن دستاوردهای اخیر بوده است.

وی افزود: دیپلماسی ایران نیز نشان داده که جهان به همسو و همکاری با ایران نیازمند است.

فرماندار ماکو در تشریح دستاوردهای دولت در یک سال گذشته در سطح شهرستان گفت: پروژه تعریض خیابان امام ماکو در دولت سیزدهم بسته شد که این پروژه یکی از خواسته های بحق مردم بود.

به گفته وی تاکنون ۲۷۰۲ واحد در قالب اقدام ملی مسکن در دست اجرا و ۳۰۰ واحد بهسازی و مقاوم سازی مساکن روستایی در شهرستان ماکو انجام شده است و همچنین عملیات اجرایی ساخت ۲۱۶ واحد مسکن محرومین نیز بزودی در شهرستان آغاز خواهد شد.

کاظمی اضافه کرد: برای اتصال شبکه و برق رسانی ۳۰ میلیارد تومان هزینه شده است. وی از همه مسئولان خواست که با همکاری و هماهنگی بهبود کیفیت خدمات را در منطقه بهبود بخشند و به رفاه و رونق مردم این منطقه کمک کنند.

وی همچنین با اشاره به اینکه ادارات دخیل باید برای میزبانی شایسته از مسافرین نوروزی تمام توان خود را به کار بگیرند، افزود: استقرار راهنمایان در مناطق گردشگری و همچنین آماده سازی باغ ها و بوستان ها و همچنین تجهیز سرویس های بهداشتی باید در دستور کار مسئولان باشد.

در پایان جلسه، نادر کاظمی به مسئولان ادارات ماکو تاکید کرد، که با توجه به مسئولیت‌پذیری خود به عنوان نمایندگان دولت در این منطقه، باید به بهترین شکل ممکن به انجام وظایف خود بپردازند و از نگرش‌ها و منافع شخصی خود دوری کنند.

خبر ماکو در تلگرام خبر ماکو در اینستاگرام

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا