اخبار منطقه آزاد ماکوسیاسی

فرماندار جدید چالدران معرفی شد

خبر ماکو:

حسن محمدزاده در آیین ویژه ای با حضور سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی به عنوان فرماندار جدید چالدران معرفی و از زحمات کریم حسین زاده قدردانی شد.

به گزارش ایرنا سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی روز سه شنبه در این آیین با قدردانی از حضور پرشور مردم استان به ویژه چالدران در استقبال از رییس جمهوری در شهرستان خوی گفت: این استقبال نشان دهنده قدرشناسی مردم و موقعیت شناسی آنان بود.
علی مصطفوی با اشاره به تحریم های ظالمانه دولت ترامپ علیه کشورمان افزود: دولت، تدابیر لازم را برای مقابله با اثرگذاری این تحریم ها در دستور کار دارد.
وی با بیان اینکه پذیرفتن مسوولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توفیق الهی است، بیان کرد: برخی افراد این توفیق را پیدا می‌کنند که مدتی از عمر خود را به خدمتگزاری مردم مشغول شوند و شرایط به ‌گونه‌ای برای این افراد فراهم می‌شود که در چارچوب نظامی که احکام حیات بخش و فروزان اسلامی در آن حاکم است، تحت لوای قرآن کریم و درس گرفتن از زندگی ائمه اطهار(ع) خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند.
وی از تلاش های کریم حسین زاده فرماندار سابق چالدران قدردانی کرد و ادامه داد: فرماندار جدید هم از مدیران باتجربه و خوش خلق است که سابقه مدیریت اجرایی و معاونت سیاسی فرمانداری را در کارنامه خود دارد.
به گزارش ایرنا شهرستان چالدران در شمال آذربایجان غربی قرار دارد؛ کریم حسین زاده از خرداد سال ۱۳۹۳ فرماندار چالدران بود.

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا