اجتماعیاخبار منطقه آزاد ماکو

فعالیت ۸۰۰ خیر نیکوکار در طرح اکرام ایتام و محسنین ماکو

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ماکو گفت : ۸۰۰ خیر نیکوکار در طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد این شهرستان با تاسی از سیره یتیم نوازی حضرت علی (ع) با این نهاد همکاری می کنند.

 به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ماکو، التفات رضایی گفت و گو خبرنگار ما  افزود: در این طرح ۸۰۰ خیر نیکوکار از ۲۴۹ فرزند نیازمند این نهاد که ۱۶۹ نفر از آنان را ایتام و ۸۰ نفر را فرزندان خانواده های بی بضاعت شامل می شود، حمایت مادی و معنوی می کنند.82447657-71448689

وی اضافه کرد: در ۱۱ ماهه امسال پنج میلیارد ریال توسط حامیان نیکوکار به خانواده های ایتام و نیازمند کمیته امداد شهرستان ماکو در قالب طرح اکرام و محسنین اهدا شده است.
وی ضمن دعوت از خیران این شهرستان برای مشارکت در این طرح ها افزود: طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد امام خمینی (ره) از سوی خیران مورد استقبال قرار گرفته است.
تقویت حس همدلی و همکاری، ترویج سنت حسنه احسان به ایتام در جامعه اسلامی، ایجاد زمینه مشارکت افراد خیر و نیکوکار، رعایت عزت نفس و حفظ کرامت انسانی ایتام و خانواده های آنان از جمله اهداف کمیته امداد امام خمینی ( ره) برای اجرایی کردن طرح اکرام ایتام و محسنین است.
شهرستان ماکو در شمال استان آذربایجان غربی واقع شده است.

خبر ماکو در تلگرام خبر ماکو در اینستاگرام

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا