آذربایجان غربیاجتماعیاخبار منطقه آزاد ماکواستان هاسیاسیشهرستان هاماکو

فرماندار ماکو :
مدیران پیگیر مصوبات سفر استاندار آذربایجان‌غربی به شهرستان باشند

به گزارش خبرماکو، فرماندار ماکو در جلسه بررسی مصوبات سفر استانی استاندار آذربایجان غربی به شهرستان گفت: مدیران پیگیر مصوبات مربوط به دستگاه های خودشان باشد.

 نادر کاظمی،در این جلسه با بیان اینکه مبلغ ۹۰۰ میلیارد تومان در سفر استاندار آذربایجان غربی به شهرستان ماکو برای این شهرستان اعتبار تخصیص یافته است اضافه کرد: مدیران در پیگیری مصوبات سفر به شهرستان ماکو اقدامات لازم را انجام داده و هرچه سریعتر اعتبارات مصوبات فوق را جذب کنند. .

وی همچنین با اشاره به تأکیدات استاندار آذربایجان غربی در پیگیری مصوبات از سوی مدیران شهرستان، افزود: مدیران از ادارات کل استان نسبت به جذب بودجه برای پروژه‌ها پیگیری کنند و نتیجه را به فرمانداری اطلاع دهند.

مصوبات سفر استاندار
مصوبات سفر استاندار

به گزارش خبر ماکو ، ۹۱ مصوبه عمرانی و اقتصادی در چهاردهمین سفر شهرستانی استاندار به ماکو  در خصوص تکمیل زیرساخت ها در حوزه های راه، حمل و نقل، آموزش و بهداشت و درمان بود.

 از کل مصوبات، ۷۶ مورد مربوط به بخش عمرانی و ۱۵ مورد مربوط به بخش اقتصادی بود که تکلیف دستگاه های مختلف نیز در این قالب مشخص شده است.

استاندار آذربایجان غربی در چهاردهمین سفر شهرستانی خود، ۱۶ و ۱۷ تیر روز های چهارشنبه و پنجشنبه میهمان مردم و مسوولان شهرستان ماکو در شمال استان بود.

خبر ماکو در تلگرام خبر ماکو در اینستاگرام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − شش =

دکمه بازگشت به بالا