اجتماعیاخبار منطقه آزاد ماکوشهرستان هاشوط

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو
تحقق توسعه متوازن منطقه آزاد ماکو با بسیج تمام امکانات و منابع

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با تاکید بر عمل به سفارشات امروز رهبر معظم انقلاب در خصوص بسیج گفت: با بسیج تمام امکانات و منابع، تحقق توسعه متوازن منطقه آزاد ماکو را در تمامی زمینه ها شاهد خواهیم شد.

 حسین گروسی روز شنبه همزمان با آغاز هفته بسیج در جمع بسیجیان شهرستان شوط افزود: با نگرش بسیجی نه فقط در عرصه های نظامی بلکه عرصه های اقتصادی و ورزشی نیز میتوانیم به موفقیت و پیروزی برسیم .

وی با تبریک پیروزی تیم ملی درجام جهانی هر موفقیتی را در سایه تفکر بسیجی عنوان کرد و ادامه داد: با اتحاد و وحدت و توکل به خدا بر بزرگترین قدرتها نیز میتوانیم پیروز شویم.

تحقق توسعه متوازن
تحقق توسعه متوازن

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با بیان اینکه بانوان ایران اسلامی بعد از انقلاب در تمامی عرصه ها حضور فعال و نقش موثر داشتند، اظهار داشت: دشمن با تمام قوا در صدد ضربه زدن به جوانان و فرهنگ ایرانی بخصوص فرهنگ کار و تلاش است و ما باید با هوشیاری دسیسه دشمنان را خنثی کنیم.

گروسی جوانان منطقه آزاد ماکو را به بسیج در تلاش و کار فراخواند و خاطرنشان ساخت: ترقی، رشد و توسعه کشور و منطقه آزاد ماکو میسر نمیشود مگر با تلاش و همت شما عزیزان که امیدوارم با همان روحیه بسیجیان دفاع مقدس در گام دوم انقلاب موفق باشیم.

 

خبر ماکو در تلگرام خبر ماکو در اینستاگرام

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

دکمه بازگشت به بالا