اخبار منطقه آزاد ماکوفرهنگی و هنری

مدیر آموزش و پرورش ماکو: حضور دانش‌آموزان در مدارس اختیاری است

به گزارش خبرماکو- مدیر آموزش و پرورش ماکو گفت: حضور دانش آموزان با توجه به دستورالعمل‌های ابلاغی در مدارس به طور کامل اختیاری بوده و نیاز به حضور دائمی نیست.

نادر بهرامی روز شنبه در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: امسال سال سختی برای آموزش و پرورش است؛ رسانه‌ها نیز به عنوان بازوی توانمند در کنار آموزش و پرورش برای اطلاع رسانی و آگاه سازی و آماده سازی افکار عمومی تلاش کنند.

وی ادامه داد: براین باور داریم که رسانه زبان گمدیر آموزش و پرورش ماکو: حضور دانش‌آموزان در مدارس اختیاری استویای مردم و پل ارتباطی بین مردم و مسوولان می‌تواند باعث پیشرفت و آبادانی یک منطقه شود.

مدیر آموزش و پرورش ماکو افزود: امروز با رعایت پروتکل‌ و دستورالعمل‌های بهداشتی و حضور ۲۰ درصدی دانش آموزان مدارس شهرستان بازگشایی شد و این حضور فقط برای آشنایی با مدیران و مدارس است.

بهرامی با اشاره به اینکه امسال در سه حالت دانش آموزان به فراگیری علم و تحصیل خواهند پرداخت، اضافه کرد: حضور اختیاری در مدارس، آموزش مجازی و از طریق بسته‌های آموزشی برای آن دسته دانش آموزانی که به اینترنت و شبکه شاد دسترسی ندارد، این سه مرحله است.

مدیر آموزش وپرورش ماکو اضافه کرد: امسال حدود ۲۲ هزار دانش آموز در ۱۸۶ مدرسه مشغول کسب علم و تحصیل خواهند بود که ۶۰ درصد آنها دانش آموز دختر هستند.

شهرستان ماکو یکی از شهرهای شمالی آذربایجان غربی است.

خبر ماکو در تلگرام خبر ماکو در اینستاگرام

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا