اخبار منطقه آزاد ماکوشهرستان هاماکوورزشی

به همت سازمان منطقه آزاد ماکو:
مسابقه دوستانه فوتسال برای کمک به زلزله زدگان خوی برگزار شد

به گزارش خبرماکو، معاون فرهنگی،‌اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: به همت این سازمان، مسابقه دوستانه فوتسال به منظور کمک به زلزله زدگان خوی با حضور افتخاری جواد خیابانی و جمعی از بازیکنان اسبق تیم ملی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

بهنام امیریان در حاشیه برگزاری این رویداد در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این مسابقات که با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو،‌ نماینده مردم منطقه در مجلس و فرماندار شهرستان ماکو در سالن ۲۰۰۰ نفری ماکو برگزار شد، مورد استقبال بی نظیر شهروندان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری این مسابقه دوستانه ایفای مسئولیت اجتماعی به عنوان یکی از مسئولیت های مهم سازمان منطقه آزاد ماکو اظهار داشت: این مسابقه در راستای جمع آوری کمک های بشردوستانه و نوع دوستی شهروندان برای کمک به زلزله زدگان شهرستان خوی انجام شد.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو ادامه داد: میهمانان این ردیداد با دعوت سازمان منطقه ازاد ماکو با حضور تیم رسانه صدا و سیما، جواد خیابانی، میثاقی و … برگزار شد که با استقبال خوبی در ورزشگاه ٢٠٠٠ نفری مواجه شد.

وی به حمایت این سازمان از ورزشکاران در تمامی رشته های ورزشی اشاره کرد و گفت: احداث چندین ورزشگاه مجهز در شهرستان های منطقه، تجهیز اماکن ورزشی موجود در منطقه، برگزاری دوره های آموزشی، دوره های مربیگری، برگزاری رویدادهای ورزشی ملی و .. از جمله اقدامات این سازمان در حوزه ورزش بوده است.

به گزارش خبرماکو،  خرید بلیط برای ورود به سالن این مسابقه به صورت گلریزان بوده و مبلغ هر بلیط ٢٠ هزار تومان تعیین شده بود که بسیاری از  خیّرین آخرت اندیش بخاطر کمک به مردم زلزله زده  خوی هر بلیط را به قیمت های بالاتری خریداری کردند.

کمک های جمع آوری شده در قالب تهیه اقلام اساسی مورد نیاز از جمله مواد خوراگی،‌گرمایشی و… در اختیار مردم نیازمند زلزله زده قرار می گیرد.

جواد خیابانی و محمدحسین میثاقی به عنوان شهروندان افتخاری منطقه آزاد ماکو معرفی شدند

جواد خیابانی و محمدحسین میثاقی مجریان شبکه های مختلف صدا و سیما و چهره های شاخص ورزشی کشور به عنوان شهروندان افتخاری منطقه آزاد ماکو معرفی شدند

در حاشیه برگزاری مسابقات فوتسال با حضور جواد خیابانی و محمدحسین میثاقی و بازیکنان سابق تیم ملی به منظور جمع آوری کمک های مردمی برای آسیب دیدگان در زلزله خوی، با عنایت به تاثیرگذاری این چهره ها در اقدامات خیرخواهانه و کمک های بشردوستانه، توسط مدیرعامل سازمان منطقه آزاد بعنوان شهروند افتخاری منطقه آزاد ماکو  برگزیده شدند.

صدور عنوان شهروند اقتخاری برای اولین بار در منطقه آزاد ماکو و با دستور مدیرعامل منطقه آزاد انجام شد

 

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + نوزده =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا