اخبار منطقه آزاد ماکو

مسوول اورژانس پلدشت، شهید راه دفاع از سلامت مردم شد

به گزارش خبرماکو- “حجت ولی‌نژاد” مسوول فوریت‌های پزشکی پلدشت به عنوان اولین شهید مدافع سلامت این شهرستان در راه دفاع از سلامت مردم و انتقال بیماران کرونایی به درجه رفیع شهادت نائل شد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان پلدشت روز پنجشنبه در گفت و گو مسوول اورژانس پلدشت، شهید راه دفاع از سلامت مردم شدبا خبرنگار خبر ماکو با تایید این خبر افزود: رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی از سوی مردم و افزایش شیوع بیماری کرونا، موجب شهادت این خادم عرصه سلامت شد.

دکتر مهدی شاهی همچنین با صدور پیامی ضمن تسلیت درگذشت این شهید مدافع سلامت جامعه آورده است: خبر درگذشت مدافع سلامت شهرستان پلدشت، مسوول خوش قلب و فداکار فوریت پزشکی شهرستان مرحوم «حجت ولی نژاد» که در راه خدمت به مردم و در خط مقدم مبارزه با این ویروس به علت ابتلا به بیماری کووید ۱۹ به خیل عظیم مدافعان سلامت پیوست، موجب تاثر و تالم شدید قلبی من و سایر همکاران حوزه سلامت شد؛ بی شک از دست دادن این عزیزان که با تخصص خود می توانند جان بسیاری از انسانها را نجات دهند، بسیار باعث تاثر و تاسف است و جامعه و مردم از بودن آنها و از خدمات ارزشمندشان محروم خواهند شد.

در ادامه این بیانیه آمده است: گلایه من به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان پلدشت از کسانی است که موارد بهداشتی را رعایت نمی کنند، بدون توجه به فاصله گذاری های اجتماعی و بدون ماسک در خیابان ها و در مجالس حضور پیدا می کنند و این یعنی خودخواهی، که تاوان این بی احتیاطی ها و این خودخواهی ها را باید عزیزان این افراد و در نهایت همه مردم شهرستان و کادر بهداشت و درمان بدهند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان پلدشت اظهار امیدواری کرده است که با رعایت موارد بهداشتی توسط مردم و جدی گرفتن این ویروس دیگر شاهد از دست دادن هیچ عزیزی به خصوص همکاران حوزه سلامت استان نباشیم.

همچنین مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو، فرمانداران منطقه، ائمه جمعه، فرماندهان نظامی و انتظامی و نماینده مردم ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی در پیامی جداگانه شهادت اولین مدافع سلامت شهرستان پلدشت را تسلیت گفتند.

پلدشت یکی از شهرهای سمالی استان آذربایجان غربی بوده که در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد.


ابتلا به کرونا در پلدشت روند صعودی گرفت

سومین بیمار مبتلا به کرونا در پلدشت یک زن باردار است

دومین مورد مثبت ابتلا به کرونا در پلدشت شناسایی شد

نخستین بیمار مبتلا به کرونا در پلدشت فوت کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا