اجتماعیسراسری

مشاور رییس جمهور در پیامی درگذشت «مهندس اکبر ترکان» را تسلیت گفت

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در پیامی درگذشت «مهندس اکبر ترکان» را به خانواده معزز وی تسلیت گفت.

به گزارش خبر ماکو به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، «حمیدرضا مومنی» در متن این پیام آورده است؛

کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذوالجلال و الاکرام

خانواده محترم ترکان 

غم غریب و بزرگی است؛
از دست رفتن مردی که سالها برای اعتلای نام و عزت ایران تلاش بی وقفه نمود.

جناب آقای مهندس «اکبر ترکان» نمونه بارزی از یک مدیر اخلاق مدار و قانونمند بود. بی تردید او را می توان الگوی تخصص، پاکدستی، توانمندی و تجربه در عرصه مدیریت کشور معرفی کرد.

بیش از چهاردهه تلاش او برای پیشرفت، توسعه و آبادانی کشور علی الخصوص مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور هیچ گاه از اذهان متولیان این مناطق و نیز فعالین اقتصادی، شهروندان، بومیان و ساکنان این مناطق زدوده نخواهد شد. نام او در لوح تاریخ مناطق آزاد کشور حک و ماندگار است.

برای او که تمام هم و غم اش پیروی از مشی درستکاری و راستگویی، وفای به عهد و امانتداری بود رحمت و مغفرت الهی و برای خانواده معزز و داغدار «ترکان» صبر و شکیبایی از خداوند متعال مسئلت دارم.

گفتنی است؛ «مهندس اکبر ترکان» از سال ۹۲ تا ۹۶، مسئولیت مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی را برعهده داشت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا