اجتماعیاخبار منطقه آزاد ماکوفرهنگی و هنری

نقش فعالین اجتماعی و فرهنگی در حل مسائل و مشکلات جامعه باید جدی گرفته شود

فرماندار شهرستان ماکو :

نقش فعالین اجتماعی و فرهنگی در حل مسائل و مشکلات جامعه باید جدی گرفته شود

پیش از ظهر امروز بمناسبت گرامیداشت هفته دولت ، نشست صمیمی مسئولین با فعالین اجتماعی و فرهنگی در محل فرمانداری ماکو برگزار شد .

به گزارش خبر ماکو: شاهین علیزاده در این نشست با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر و تبریک هفته دولت گفت : هفته دولت مختص مسئولین و کارکنان دولت نیست و این رویداد همچون سایر رویداد های ملی و مذهبی به اقشار مختلف جامعه نیز تعلق دارد و این مهم به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دست آمده است .

فرماندار ماکو با بیان اینکه نقش فعالین اجتماعی و فرهنگی در حل مسائل و مشکلات جامعه باید جدی گرفته شود افزود : در عصر کنونی دولتمردان به این مهم واقف اند که کار مردم را باید به خود مردم واگذار کرد و سازمان های مردم نهاد بعنوان رابط بین دولت وملت در این خصوص نقش بسزایی می توانند ایفا نمایند .

علیزاده خاطر نشان ساخت : ظرفیت های فرهنگی موجود قادر است که بخش عمده ای از معضلات ، مشکلات و آسیب های اجتماعی در شهرستان ماکو را بر طرف سازد و با هم افزایی و همکاری نهادهای فرهنگی باید از بروز بسیاری از این مشکلات پیشگیری شود.

در ادامه این نشست صمیمی ، فعالین اجتماعی و فرهنگی به بیان مسائل و مشکلات حوزه تخصصی خود پرداختند و مسئولین حاضر در جلسه نیز پاسخ های لازم را ارائه نمودند .

دیدار فعالین فرهنگی با فرماندار ماکو
دیدار فعالین فرهنگی با فرماندار ماکو

حمیدرضا قهرمانزاده

خبرنگار و عکاس خبری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هفت =

دکمه بازگشت به بالا