اخبار منطقه آزاد ماکوورزشی

همزمان با دهه فجر؛ ۳۳ میلیارد ریال پروژه ورزشی در شوط به بهره برداری می رسد

منطقه آزاد ماکو – شوط – رییس اداره ورزش و جوانان شوط گفت: بهره برداری از ۲ پروژه ورزشی با هزینه ۳۳ میلیارد ریال همزمان با دهه فجر در این شهرستان آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، سجاد اکبری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این پروژه های شامل سالن چند منظوره شوط که توسط منطقه آزاد ماکو با اعتبار ۲۱میلیارد ریال و با مساحت یکهزار و ۳۰۰مترمربع احداث شده و سالن ورزشی یولاگلدی با هزینه ۱۲میلیارد ریال با مساحت ۷۲۰ مترمربع به بهره برداری می رسد.
وی با اشاره به اینکه عملیات اجرایی ساخت ۲ پروژه با اعتبار ۶۷ میلیارد ریال نیز در این ایام شروع می شود. افزود: به همت بخش خصوصی پروژه زمین چمن مصنوعی با اعتبار ۲میلیارد ریال در مساحت یکهزار و ۲۰۰مترمربع و استخر سرپوشیده با اعتبار ۶۵میلیارد ریال کلنگ‌زنی خواهدشد.
به گفته وی برنامه‌های شاخص ایام دهه فجر در شهرستان شوط، برگزاری همایش کوه‌پیمایی، پیاده‌روی خانوادگی، مسابقه تیراندازی با کمان ویژه جانبازان و معلولین، مسابقات دارت و طناب‌کشی و ده‌ها مسابقه ورزشی در رشته‌های مختلف و چند برنامه فرهنگی خواهد بود.
به گزارش خبرماکو، هم اکنون ۹ سالن ورزشی در شهرستان شوط وجود دارد که یک سالن نیز در حال تکمیل و راه اندازی است.
از ۱۲ بهمن ماه ۱۳۵۷، سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی تا ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ که انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید هر سال توسط مردم جشن گرفته می شود؛ امسال چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران است.

خبر ماکو در تلگرام خبر ماکو در اینستاگرام

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا