اجتماعیاخبار منطقه آزاد ماکواقتصادی

۱۱ طرح مختلف همزمان با دهه فجر در پلدشت به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش خبرماکو – فرماندار پلدشت گفت: ۱۱ طرح مختلف همزمان با دهه فجر امسال در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد که برای اجرای آنها ۸۵ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

مهران صفری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرماکو اظهار داشت: این طرح‌ها در بخش‌های آموزشی، عمران شهری و ۱۱ طرح مختلف همزمان با دهه فجر در پلدشت به بهره‌برداری می‌رسدروستایی، ورزشی و خدماتی است که شامل سه دهنه پل ، آسفالت معابر، نصب پنل خورشیدی ویژه مددجویان و طرح های منابع طبیعی است.

فرماندار پلدشت ادامه داد: علاوه بر این به همین مناسبت طرح های عمرانی دهیاری ها، بنیاد مسکن، احداث و شبکه توزیع هوایی و افتتاح خانه ورزشی روستایی نیز در این ایام به بهره برداری خواهد رسید.

وی گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی، توجه به عرصه‌های سازندگی و پیشرفت، شتاب بیشتری به خود گرفته و در همین راستا بهبود زیرساخت‌های شهری و مدیریت منابع اقتصادی و انسانی برای نوسازی و توسعه شهرها در اولویت قرار گرفته است.

صفری افزود: در این راستا شهرستان پلدشت نیز از این تلاش‌ها و اقدامات در جهت توسعه و بالندگی بی بهره نشده و امسال نیز همچون سال‌های گذشته، در دهه فجر شاهد افتتاح و بهره برداری از طرح های عمرانی و خدماتی زیادی در این شهرستان هستیم.

پلدشت در ۲۵۷ کیلومتری شمال آذربایجان‌غربی واقع شده است.


افتتاح ۱۹۰ میلیارد ریال طرح عمرانی همزمان با دهه فجر در پلدشت

همزمان با دهه فجر؛ پروژه تصفیه آب شرب ۸ روستای پلدشت افتتاح شد

۳ دستگاه پست هوایی طی دهه فجر در پلدشت راه اندازی می شود

 

خبر ماکو در تلگرام خبر ماکو در اینستاگرام

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا