اخبار منطقه آزاد ماکوپلدشتحوادثشهرستان ها

۱۳۵ کیلو گرم هروئین در پلدشت کشف شد

به گزارش خبرماکو  – دادستان عمومی و انقلاب اسلامی خوی گفت: محموله هروئین به میزان ۱۳۵ کیلوگرم در شهرستان پلدشت در شمال آذربایجان غربی کشف شد.

حمید صمدزاده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرماکو اظهار داشت: براساس گزارش اداره اطلاعات پلدشت مبنی مشکوک بودن یک دستگاه تریلی، به حمل گسترده مواد مخدر از نوع هروئین و عزیمت خودرو به گمرک  این شهرستان جهت خروج از کشور، بلافاصله و حسب هماهنگی قضایی، ماموران اطلاعات و گمرک، خودرو مذکور را مورد بازرسی قرار دادند.

وی ادامه داد: لابه لای محموله مجسمه‌های داخل کانتیر خودرو، میزان ۱۲۰ بسته به مقدار تقریبی ۱۳۵ کیلوگرم هروئین کشف و ضبط شد.

دادستان خوی گفت:  در این راستا راننده خودرو به هویت م – ح که فردی ۵۷ ساله بود، دستگیر شد.

صمدزاده افزود: به لحاظ عدم صلاحیت حوزه قضایی پلدشت در رسیدگی به این پرونده، با هماهنگی دادستانی، پرونده به بازپرسی شعبه دوم دادسرای عمومی و انقلاب خوی ارجاع شد.

وی بیان کرد: متهم نیز بعد از اخذ توضیحات و تفهیم اتهام، با صدور قرار بازداشت موقت مطابق مقررات قانونی، روانه زندان شده و تحقیقات تکمیلی در این رابطه در جریان است.


بیشتر بخوانید: کشف ۲۳۰کیلوگرم مواد مخدر در ماکو


به گزارش خبرماکو ، برخورد جدی با متخلفان در دستور کار قوه قضاییه و دادگستری آذربایجان‌غربی قرار دارد و طی ماه‌های گذشته این امر به جد اجرایی می‌شود.

پلدشت یکی از شهرستان‌های شمالی استان آذربایجان غربی که در داخل محدوده منطقه آزاد ماکو واقع شده است.

منبع: ایرنا

خبر ماکو در تلگرام خبر ماکو در اینستاگرام

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا