اجتماعیاخبار منطقه آزاد ماکو

۶۰واحد مسکن محرومان تحویل مددجویان منطقه آزاد ماکو شد

به گزارش خبرماکو- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: در راستای توافق صورت گرفته با کمیته امداد امام خمینی (ره) ۶۰ واحد مسکن محرومان برای مددجویان تحت پوشش این نهاد به مددجویان واگذار شده است.

محمدرضا عبدالرحیمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: عملیات احداث، بهسازی و تعمیر این واحدها امسال آغاز شده بود که تحویل مددجویان شد.۶۰واحد مسکن محرومان تحویل مددجویان منطقه آزاد ماکو شد

وی افزود: در راستای اجرای این طرح، سازمان منطقه آزاد ماکو پنج میلیارد ریال هزینه کرده است.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو با بیان اینکه این ۶۰ واحد شامل مشارکت در احداث ۳۷ واحد مسکن محرومان، چهار واحد مسکن ایتام و ۱۹ واحد بهسازی و تعمیر مسکن مددجویان کمیته امام (ره) بود، اضافه کرد: این طرح در راستای محرومیت زدایی و رفع فقر در شهرستان های ماکو، شوط و پلدشت اجرایی شده است.

وی ادامه داد: امسال نیز برای تعمیر،‌ تجهیز و بهسازی ۶۳۷ واحد مسکن محرومان در منطقه آزاد ماکو با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) اقدام شده است.

منطقه آزاد ماکو در آذربایجان غربی به لحاظ محدوده جغرافیایی شامل شهرستان‌های ماکو، شوط، پلدشت و شهر مرزی بازرگان بوده و در منتهی الیه شمال‌غرب کشور واقع است.

مساحت این منطقه حدود پنج هزار کیلومترمربع و جمعیت آن بر اساس نتایج سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵، حدود ۲۰۰ هزار نفر است.


بمناسبت دهه فجر؛ بهره برداری از ۱۵ واحد مسکن محرومین در روستای اولنلر

گام های ماندگار سازمان منطقه آزاد ماکو در بخش فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و گردشگری

مقاوم سازی ۳۶ درصد اماکن روستایی شهرستان شوط

سرمایه‌گذاری ۶ هزار میلیارد ریالی دولت؛ زیربنای توسعه بزرگترین منطقه آزاد کشور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا