اخبار منطقه آزاد ماکواقتصادی

۷۰۰ بسته معیشتی در ماکو بین نیازمندان توزیع شد

به گزارش خبر ماکو- فرمانده سپاه ماکو گفت: ۷۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در این شهرستان تهیه و بین افراد نیازمند توزیع شد.

سرهنگ پاسدار سیدمهدی غفاری روز سه‌شنبه۷۰۰ بسته معیشتی در ماکو بین نیازمندان توزیع شد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:  این بسته‌ها در راستای تحقق بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری و برای حمایت از اقشار آسیب دیده از شیوع کرونا، در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه بین اقشار آسیب دیده توزیع شد.

وی ادامه داد: ارزش ریالی این کمک ها ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برآورد شده که از طریق قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) و محرومیت زدایی و با کمک های مالی بسیجیان پایگاه مقاومت و پاسداران سپاه ماکو تهیه شده بود.

فرمانده سپاه ماکو اضافه کرد: این همراهی‌ها موجب همدلی و انسجام بیشتر مردم شده و بسیار ستودنی است.

سرهنگ غفاری گفت: این رزمایش کمک مومنانه همچنان در این شهرستان ادامه دارد تا کمک‌های بیشتری بین نیازمندان توزیع شود.

وی افزود: مرحله دوم رزمایش در سه مرحله عید قربان تا غدیر، دهه اول ماه محرم و دهه آخر ماه صفر برگزار و در این مرحله کمک‌های مردمی به صورت نقدی و غیرنقدی جمع آوری می‌شود و از ظرفیت بسیجیان خیّر استفاده خواهد شد.

ماکو یکی از شهرهای شمالی استان آذربایجان‌غربی است.

با شیوع بیماری کرونا در کشورمان جهت مبارزه با این بیماری باید با خانه ماندن باید به جنگ این بیماری رفت که همین امر موجب بروز مشکل معیشتی در اقشار کم‌درآمد شده ‌است.

خبر ماکو در تلگرام خبر ماکو در اینستاگرام

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 3 =

دکمه بازگشت به بالا