اخبار منطقه آزاد ماکواقتصادیپلدشتشهرستان ها

۸۰ گروه جهادی در پلدشت فعال بوده است

به گزارش خبرماکو،  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت با اشاره به این‌که بسیج تنها نهادی است که از بطن مردم برخواسته و متناسب با تهدیدات و فرصت‌ها ایفای نقش می کند، گفت: در طی ۲سال گذشته بیش از هشتاد گروه جهادی در سطح این شهرستان فعال بوده و اقدام به اجرای طرح‌های پیشرفت، عمران و آبادانی کرده است.

سرهنگ پاسدار منصور یوسفی  روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرماکو اظهار داشت: بعد از فرمان تاریخی امام  خمینی (ره) مبنی بر نیاز کشور به پیشرفت و آبادانی، بسیج سازندگی تاسیس شد و در واقعیت کلمه گروه‌های جهادی پنجره جدیدی برای کشور و مردم گشود.

وی افزود: در این راستا طی ۲سال  گذشته بیش از ۸۰ گروه جهادی در این شهرستان فعال بوده و اقدام به اجرای طرح های پیشرفت، عمران و آبادانی کرده اند.


بیشتر بخوانید:

فرمانده سپاه پلدشت: شعار هیهات مناالذله در دفاع مقدس ملت ایران متبلور شد

۵ طرح محرومیت‌زدایی بسیج در پلدشت افتتاح می‌شود


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت  ادامه داد: طی سال گذشته بیش از ۲۰ طرح از قبیل احیا قنات، مرمت مدارس، سازماندهی گلزار شهدا، آبرسانی به چند روستا، تکمیل آب رسانی به چند روستا، کمک به مرمت ۱۴ واحد خانه‌ محروم، سرویس های بهداشتی احداث و ۱۶ سری جهیزیه و ۶۵۰۰ بسته بهداشتی، معیشتی و تحریر توزیع و اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال هزینه شده است.

سرهنگ یوسفی با اشاره به اینکه اقدامات شایسته ای در زمینه سازندگی در شهرستان صورت گرفته است، افزود: باید به جوانان توجه ویژه کرده و گروه جهادی نیز نمونه ای از آن است و سازندگی یکی از مسائل مهم کشور است که سپاه به حق و شایسته وارد این عرصه شده است.

پلدشت یکی از شهرهای شمالی استان آذربایجان غربی که با جمهوری خود مختار نخجوان همسایه است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − یازده =

دکمه بازگشت به بالا