اجتماعیاخبار منطقه آزاد ماکواقتصادیچالدرانچالدرانشهرستان ها

۹۰ تُن کالای اساسی در چالدران توزیع شد

به گزارش خبرماکو- فرماندار چالدران گفت: در راستای تنظیم بازار این شهرستان، از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۹۰ تن کالای اساسی در سطح شهرستان توزیع ‌شده است.

حسن محمدزاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرماکو ۹۰ تُن کالای اساسی در چالدران توزیع شداظهار داشت: این کالاها شامل شکر، برنج، مرغ منجمد و گوشت قرمز است.

وی  در ادامه با بیان اینکه رایزنی های لازم جهت توزیع مجدد اقلام اساسی صورت گرفته است، افزود: در آینده نزدیک نیز ۲۵ تن برنج و ۱۶ تن مرغ منجمد به قیمت تعاونی توسط تعاون روستایی و فروشگاههای زنجیره ای در شهرستان چالدران توزیع خواهد شد.

فرماندار چالدران با بیان اینکه تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها، نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی  را یکی از مهمترین وظائف ستاد تنظیم بازار است، ادامه داد: این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.

وی اضافه کرد: همچنین در راستای برنامه های حمایتی از دامداران و کشاورزان شهرستان نیز از ابتدای سال‌جاری تا کنون بیش از ۲ هزار تن  انواع  نهاده های دامی و کشاورزی توسط جهاد کشاورزی و اداره تعاون روستایی بین دامداران و کشاورزان این شهرستان توزیع شده است.

چالدران با ۵۰ هزار نفر جمعیت در شمال آذربایجان غربی واقع شده است؛ این شهرستان حدود ۱۲۰ روستا دارد که در ۲ بخش مرکزی و دشتک نزدیک به ۲۰ هزار نفر را در خود جای داده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا