اخبار منطقه آزاد ماکوفرهنگی و هنری

۹۷۰۰دانش آموز در پلدشت سال‌تحصیلی جدید را آغاز کردند

به گزارش خبرماکو – مدیر آموزش و پرورش پلدشت گفت: امسال با توجه شرایط سخت آموزش، ۹ هزار و ۷۰۰ دانش آموز در این شهرستان، سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.

احمد قربانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبر ماکو اظهار۹۷۰۰دانش آموز در پلدشت سال‌تحصیلی جدید را آغاز کردند داشت: حضور دانش آموزان در این شهرستان با نظر شورای مدارس و امکانات آنها بوده و همه کلاس‌ها ۳۵ دقیقه است.

وی با بیان اینکه از زمان شیوع ویروس کرونا تا به این لحظه ۳۵٠٠ جزوه آموزشی تولید و درب منازل تحویل دانش آموزان شهرستان شده، ادامه داد: همچنین عوامل اجرایی در طول این مدت در مدارس حضور داشته و از طریق شبکه شاد مشغول آموزش مجازی دانش آموزان بودند.

مدیر آموزش و پرورش پلدشت با اشاره به اینکه عوامل اجرایی برای نیم فصل اول سال تحصیلی محتوای آموزشی آماده کرده‌اند، افزود: تمامی عوامل همچنین برای شرایط جدید در سه وضعیت حضوری، نیمه حضوری و مجازی آمادگی کامل دارند.

قربانی گفت: نهایت تلاش‌های خود را در اجرای پروتکل‌های بهداشتی بکار گرفته ایم و از همه خانواده‌ها و مسوولان انتظار داریم، کمک حال آموزش و پرورش باشند.

وی با اشاره به زوج و فرد بودن مدارس در ایام کرونایی، افزود: مدارس گروه بندی شده است و الزامی برای حضور دانش آموزان نیست ولی پیگیری‌های لازم درخصوص آموزش و یادگیری دانش آموزان صورت می گیرد.

شهرستان پلدشت یکی از شهرستان‌های داخل محدوده منطقه آزاد ماکو درشمال استان آذربایجان غربی واقع شده است.

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا