اخبار منطقه آزاد ماکوشهرستان هافرهنگی و هنریماکو

به همت سازمان منطقه آزاد ماکو صورت گرفت:
اکران انیمیشن لوپتو برای دانش آموزان مقطع ابتدایی شهربازرگان

اکران انیمیشن لوپتو : به کارگردانی عباس عسکری درسالن آمفی تئاتر سازمان منطقه آزاد ماکو در شهر بازرگان برای دانش آموزان مقطع ابتدایی.

اکران انیمیشن لوپتو : به گزارش خبرماکو، انیمیشن «لوپتو» به کارگردانی عباس عسکری درسالن آمفی تئاتر ساختمان شماره ۲ سازمان منطقه آزاد ماکو واقع در شهر بازرگان برای دانش آموزان مقطع ابتدایی به نمایش درآمد.

لوپتو انیمیشنی ایرانی در ژانر کمدی و ماجراجویانه و به کارگردانی عباس عسکری، داستانی است درباره پدر علی که در کارگاه لوپتو با یاد دادن ساخت اسباب بازی به بیمارانش، آنها را درمان می‌کند.

اکران انیمیشن لوپتو
اکران انیمیشن لوپتو

کارگاه اسباب‌بازی‌های خلاقانه لوپتو بین کودکان ایرانی محبوبیت زیادی دارد.

«لوپتو» انیمیشنی ایرانی در ژانر کمدی و ماجراجویانه، داستانِ اسباب‌بازی‌هایی است که به دست بیماران یک آسایشگاه روانی ساخته می‌شوند. معروف شدن اسباب‌بازی‌های لوپتو برای آقای کمالی که مسئول آسایشگاه و مدیر پروژه‌ی ساخت لوپتو است، مشکل‌ساز می‌شود. اما پسر آقای کمالی و فرشته‌ی نجاتی که همیشه در مواقع سختی در کنارش بوده، با امید و تلاش فراوان او و آسایشگاه روانی را از مخمصه‌ای که گرفتارش شده نجات می‌دهند. این اثر سرشار از پیام‌ها و الگوهای مثبتی است که می‌تواند برای فرزندان شما الهام‌بخش مفاهیمی مثل «امیدواری» و «تلاش‌گری» در مواقع سختی باشد.

این انیمیشن در شهرهای ماکو، شوط و پلدشت نیز طی روزهای آتی به همت معاونت فرهنگی،‌اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو اکران خواهد شد.

خبر ماکو در تلگرام خبر ماکو در اینستاگرام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − یک =

دکمه بازگشت به بالا