اخبار منطقه آزاد ماکوپلدشتشهرستان هافرهنگی و هنری

امام‌جمعه پلدشت:
جهاد تبیین، رسالت معلمان در مقابل توطئه های دشمنان است

به گزارش خبرماکو، امام جمعه پلدشت گفت: امروزه معلمان باید با تبیین و بصیرت‌افزایی برای دشمنان نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر‌آب کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین وحید طالبی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه پلدشت با اشاره به اهمیت تقوا اظهار داشت: علم از نشانه‌های انسان با تقوا است، انسان‌های عالم چراغ هدایت بشریت هستند.

وی در ادامه با بیان ابنکه امروزه معلمان باید با تبیین و بصیرت افزایی برای دشمنان نقشه های شوم دشمنان را نقش بر‌آب کنند، ادامه داد: معلمان در واقع سربازان گمنام هستند که در دورترین نقاط مشغول خدمت هستند.

امام جمعه پلدشت با تاکید بر زنده کردن احساس هویت ایرانی و اسلامی در دانش‌آموزان رکن اصلی تربیت معلمین باید باشد، افزود: باید دانش‌آموزان را انقلابی، عدالت‌پرور، مومن، امیدوار و با نشاط تربیت کرد.

طالبی گفت: امروزه دشمنان در آموزش‌ و پرورش‌ دنبال اجرای سند ۲۰۳۰ هستند که الحمدالله با شکست مواجه می‌شوند.

وی با اشاره به محتوای نامناسب برخی از سریال‌ها تصریح کرد: برخی از این سریال‌ها همانند فاضلاب در خانه‌ها جاری شده است.

وی با اشاره به شهید الداغی اظهار کرد: شهید‌غیرت که نه طلبه و نه بسیجی‌ بود ولی نشان داد در خون و رگ‌های مردمان ایران خون غیرت جاری است همانطور که در تشیع پیکر این شهید والا‌مقام شاهد حضور پرشور مردم بودیم.

امام جمعه پلدشت با اشاره به حذف تک تک امتیازات شهرستان افزود: اجازه نمی‌دهیم امتیازات با بی‌تفاوتی‌ها حذف شود.

به گفته وی کشور به مسئولین جهادی نیاز مبرم دارد، باید در جایگاهی که هستیم شعار دولت انقلابی را محقق کنیم و حق مردم شهرستان پلدشت را بگیریم.

طالبی با اشاره به مخالفت برخی برای حضور شهید گمنام در شهرستان گفت: در صورتی که تمام امورات انجام شد چرا مانع آمدن شهید گمنام به شهرستان شدید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هفده =

دکمه بازگشت به بالا