شهرستان هافرهنگی و هنریماکو

با حضور مسئولان؛
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد ماکو معرفی شد

طی مراسمی و با حضور مسئولان سکینه جبارپور به‌عنوان معاون جدید آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد ماکو معرفی شد.

به گزارش خبرماکو به تقل از خبرگزاری آنا از ماکو، مراسم تکریم و معارفه معاونان قدیم و جدید آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌الملل ماکو با حضور مسئولان برگزار و قدردانی از تلاش‌های حسین شیردل، سکینه جبارپور به‌عنوان معاون جدید آموزشی و تحصیلات تکمیلی این واحد دانشگاهی معرفی شد.

صدرا علیپور، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌الملل ماکو در این مراسم مدیریت حوزه معاونت آموزشی را بسیار حساس عنوان، اظهار کرد: از زحمات معاون  قبلی که در این مدت تلاش‌های زیادی برای تصویب رشته‌های جدید کردند، تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: همه مسئولیت اجتماعی نسبت به کار و مسئولیت فردی نسبت به زندگی داریم. باید بدانیم که اگر مسئولیت اجتماعی را قبول کردیم نه تنها در برابر مردم، بلکه باید در برابر خداوند نیز پاسخگو باشیم. پس چه زیبنده است، مسئولیتی را که به امانت داده‌اند به خوبی به پایان رسانده و آن را شایسته وار به آیندگان واگذار کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌الملل ماکو با تأکید بر اینکه اصلی‌ترین هدف هر دانشگاهی در وهله اول تربیت دانشجویان شایسته و مثبت برای جامعه است، اضافه کرد: از همه مسوولان، اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه خواستارم که در این مسیر با توجه به شرایط کنونی، عدالت و وجدان کاری را سرلوحه کاری خود قرار دهند و به‌گونه‌ای خدمت کنند که مورد رضایت دانشجویان، مجموعه دانشگاه و جامعه باشند.

علی پور با قدردانی از تلاش همه مسوولان دانشگاه، تغییرات مدیریتی را لازمه پیشرفت و بالندگی هر مجموعه‌ای عنوان کرد و گفت: تغییرات مدیریتی باعث می‌شود که افراد جدید با توان و انگیزه مضاعف امور را در سیستم به پیش ببرند و راه مسوولان پیشین را تداوم بخشند.

خبر ماکو در تلگرام خبر ماکو در اینستاگرام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 12 =

دکمه بازگشت به بالا