اجتماعیاخبار منطقه آزاد ماکو

کشف ۳ کیلوگرم تریاک در ماکو

محمد احمدی امروز اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت افرادی در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان ماکو، موضوع در دستور کار پیس این شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: رسیدگی به موضوع توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر ماکو انجام و طی این عملیاتت، ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و نامحسوس نسبت به محل فعالیت اعضای این باند اقدام کردند.

فرمانده انتظامی ماکو ادامه داد: در این خصوص محل اعضای باند مورد شناسایی قرار گرفت و پس از کسب مجوز قضائی، محل مورد نظر مورد بازرسی قرار گرفت.

این مسؤول با اشاره به مواد مخدر کشف شده در این عملیات توسط ماموران انتظامی ماکو، خاطرنشان کرد: در بازرسی از ای محل، مقدار سه کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شده است.

احمدی بااشاره به اینکه در این عملیات دو نفر متهم دستگیر شدند، اظهار داشت: این افراد به جرم تهیه و توزیع مواد مخدر دستگیر و با تشکیل پرونده مقدماتی راهی مراجع قضایی شهرستان ماکو شدند.

فرمانده انتظامی ماکو با بیان اینکه در راستای مبارزه با مواد مخدر از تمام توان خود استفاده می‌کنیم، خواستار همکاری هر چه بیش‌تر مردم در این زمینه شد و گفت: پیشگیری در اولویت امور در زمینه مبارزه با مواد مخدر قرار دارد.

این مسؤول یادآور شد: با توجه به مرزی بودن این شهرستان، سوء استفاده برخی افراد را از این موقعیت شاهد هستیم که در این راستا تلاش شده تا مبارزه جدی با عاملان مواد مخدر داشته باشیم.

خبر ماکو در تلگرام خبر ماکو در اینستاگرام

حمیدرضا قهرمانزاده

کارشناس گردشگری، فعال در حوزه بوم گردی، روستاگردی و شناخت جاذبه های باستانی. روزنامه نگار و فعال حوزه شناخت صنعت گردشگری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

دکمه بازگشت به بالا