پایگاه خبری خبرماکو

اطلاع رسانی خبر های ماکو ، شوط؛ پلدشت و چالدران ( دوهفته نامه آوای آزاد)

زمین۱۵ میلیارد ریالی به آموزش و پرورش ماکو اهدا شد

زمین۱۵ میلیارد ریالی به آموزش و پرورش ماکو اهدا شد

به گزارش خبرماکو- مدیر آموزش و پرورش ماکو گفت: خیّران شهر بازرگان، زمینی به ارزش ۱۵ میلیارد ریال به این نهاد اهدا کردند.


نادر بهرامی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار خبرماکو اظهار داشت: این زمین یک‌هزار و ۴۰۰ مترمربع مساحت دارد که توسط وارثان “عزیزه و فیروزه محمدزادگان” در شهر بازرگان اهدا شده است.

وی افزود: خیّران شهرستان همچنین با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره)  ۱۴ تبلت به ارزش ۴۲۰ میلیون ریال به دانش آموزان نیازمند شهرستان اهدا کردند.ر و ۴۰۰ مترمربع مساحت دارد که توسط وارثان “عزیزه و فیروزه محمدزادگان” در شهر بازرگان اهدا شده است.

زمین۱۵ میلیارد ریالی به آموزش و پرورش ماکو اهدا شد

 

مدیر آموزش و پرورش ماکو با بیان اینکه ۴۵ دستگاه تلفن همراه هوشمند به دانش آموزان نیازمند طی روزهای گذشته اهدا شده بود، اضافه کرد: خیّران نیک اندیش بازرگان در راستای یاری رساندن به امر آموزش در دوران شیوع بیماری کرونا ویروس در شهرستان و در راستای کمک به استمرار آموزش این تعداد گوشی هوشمند را اهدا کرده بودند.

به گفته وی در سایه این همدلی دانش آموزان نیازمند که به خاطر نداشتن تبلت از برنامه های متنوع آموزشی برای ادامه تحصیل محروم مانده بودند، به چرخه آموزش آنلاین برگشتند.

در شهرستان ماکو امسال حدود ۲۲ هزار دانش آموز در ۱۸۶ مدرسه مشغول کسب علم و تحصیل هستند.

شهرستان ماکو یکی از شهرهای شمالی آذربایجان غربی است.