اجتماعیاخبار منطقه آزاد ماکو

ادارات برای تامین سوخت جایگزین در مواقع بحرانی اهتمام کنند

فرماندار ماکو گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی خاص این منطقه و بارش زودتر برف از سایر نقاط کشور، تمامی ادارات و نهاد های خدمات رسان باید نسبت به تامین سوخت جایگزین و موتور برق پیش بینی های لازم را داشته باشند.
 به گزارش آوای آزاد آذربایجان،به نقل از ایرنا شاهین علیزاده در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران ماکو با اعلام این مطلب افزود: هوشیاری و آمادگی نیروهای عمل کننده ادارات خدمات رسان در بارش های اخیر باعث شد تا میزان خسارات وارده در این بارش ها به حداقل برسد.photo_2016-11-08_15-08-10

وی با اشاره به بارش های سنگین برف در سال گذشته که موجب مسدود شدن راههای روستایی و ایجاد مشکلات زیاد به مدت چند روز شده بود، اظهار کرد: لازم است ادارات خدمات رسان به ویژه اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای با اتخاذ تدابیر لازم از بروز مشکلات مشابه ممانعت کنند.
وی ادامه داد: طول راههای ارتباطی شهرستان ماکو با طول راههای ارتباطی استان زنجان برابری می کند و کمبود ماشین آلات راهسازی در این شهرستان جوابگوی مسائل و مشکلات منطقه نیست و لازم است مسئولان استانی به این شهرستان نگاه ویژه ای داشته باشند.
رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران ماکو گفت: ادارات قبل از شروع بارشها باید نسبت به تعمیر ماشین آلات، تهیه نمک، تشکیل ستاد برف روبی و سایر اقدامات پیشگیرانه اهتمام کرده و گزارش اقدامات خود را به صورت منظم به دبیرخانه شورا ارسال کنند.
در ادامه این جلسه اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ماکو با ارائه گزارشی از اقدامات پیشگیرانه اداره مربوطه، نکته نظرات و پیشنهادات خود را برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان در فصل سرما را بیان کردند.

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + ده =

دکمه بازگشت به بالا