آذربایجان غربیاجتماعیاخبار منطقه آزاد ماکواستان هاحوادثشهرستان هاماکو

بیش از ۴ کیلوگرم ماده مخدر شیشه در ماکو کشف شد

به گزارش خبرماکو- جانشین فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: چهارکیلو و ۳۶۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه در ماکو کشف و یک نفر در این رابطه دستگیر شد.

سرهنگ ایرج حسن خانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر اینکه فردی در ماکو اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر می کند، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی اضافه کرد: ماموران مبارزه با مواد مخدر با انجام کارهای اطلاعات نامحسوس و تحقیقات لازم موفق شدند متهم را شناسایی کنند.

وی ادامه داد: ماموران در یک عملیات غافلگیرانه متهم را حین تخلیه بار از کامیون دستگیر کردند.


بیشتر بخوانید: کشف ۲۳۰کیلوگرم مواد مخدر در ماکو


جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: در بازرسی ماموران از این کامیون، چهار کیلو و ۳۶۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه که به طور ماهرانه ای در داخل کامیون جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.

سرهنگ حسن خانی افزود: در این رابطه یک نفر متهم دستگیر و یک دستگاه کامیون نیز توقیف و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شد.

وی ادامه داد: خادمان مردم در جهت ارتقای احساس امنیت در بین شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد و در این راستا شماره تلفن ۱۹۷ پلیس آماده دریافت هر گونه نظرات، پیشنهادات و تقدیر شما مردم بزرگوار از عملکرد پلیس می باشد.

به گزارش ایرنا به نقل از فرمانده انتظامی آذربایجان غربی مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری‌ها و بد اخلاقی‌های اجتماعی و کاهش تصادف‌ها از اولویت‌های پنج گانه انتظامی این استان در سال جاری است.

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − دو =

دکمه بازگشت به بالا