اخبار منطقه آزاد ماکو

تعهد ۱۳ میلیارد تومانی خیرین در اولین جشنواره خیرین کتابخانه ساز استان

مدیر عامل انجمن خیرین کتابخانه ساز آذربایجان غربی گفت : نزدیک به ۱۳ میلیارد تومان در اولین جشنواره خیرین کتابخانه ساز استان توسط خیرین عهد شده است.

خبر ماکو : به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان غربی، “علی آخوندیان” در دومین دوره انتخابات انجمن خیرین کتابخانه سازماکو که در سالن مطالعات کتابخانه آیت الله کاشانی برگزارشده بود با اعلام این خبر گفت: این انجمن بدلیل نوپا بودن و در مراحل اولیه راه قرار دارد که با تلاش خیرین سعی داریم آن را مانند انجمن خیرین مدرسه ساز فعالتر نمائیم.

وی افزود: تلاش می کنیم که با تعهد خیرین محترم در شهرستان ها کتابخانه و قرائت خانه احداث نمائیم .

مدیر عامل انجمن خیرین کتابخانه ساز استان تشکیل چنین انجمن هایی را یک امر خداپسندانه عنوان و تصریح کرد: انسان باید عمر خود را به بطالت نگذارند و سعی کند با انجام کارهای خیر با مدرسه سازی ، مسجد سازی ، کتابخانه سازی و پل سازی برای آخرت خود توشه راه جمع کند این اعمال خیر است که در درگاه خداوند متعال ماندگار است و خواهد ماند.

” آخوندیان “اضافه کرد: در شهرستان ماکو وبازرگان انجمن خیرین مدرسه ساز فعال است و سعی می کنیم که انجمن کتابخانه ساز را هم فعال نمائیم که ثواب کتابخانه سازی هم کمتر از مدرسه سازی نیست.

وی از برگزاری دومین جشنواره انجمن خیرین کتابخانه ساز خبرداد و تاکید کرد:با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری امسال را سال دولت و ملت ، همدلی و هم زبانی از اختلافات دوری کنیم و در امر خیر پیش قدم تر از دیگری باشیم .

“بالغ صمد زاده”مدیر عامل پیشین انجمن خیرین کتابخانه ساز ماکو هم در این جلسه گزارشی از عملکرد دوساله این انجمن ارائه نمود.

در پایان این جلسه رای گیری برای انتخاب هئیت جدید انجمن صورت گرفت و آقایان قویدل ، یوسفی ، رجب زاده، صمد زاده ، حسنعلی زاده، رفاهی ، محمد زاده ماکوئی ، علی اکبر زاده ، حسن نژاد برای دوسال بعدی انتخاب شدند.
خبر پوششی
خبرنگار: ۴۵
انتهای پیام

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

دکمه بازگشت به بالا