اخبار منطقه آزاد ماکو

رئیس جدید اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ماکو معرفی شد

با حکم مدیر کل کتابخانه های عمومی استان آذربایجان غربی، صابر عبداله پور به عنوان رئیس جدید کتابخانه عمومی شهرستان ماکو منصوب شد.
خبر ماکو :به گزارش سایت اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، صبح دیروز در مراسمی که با حضور سرکار خانم ” قربانی ” معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و معاون مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در محل فرمانداری ماکو برگزار شد ، رئیس جدید کتابخانه های عمومی ماکو معرفی شد.01
سرکار خانم ” قربانی ” معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار در این مراسم گفت : الگوسازی در جهت بالا بردن شاخص‌های مطالعه و شناسایی گروه‌های هدف در راستای بالابردن سرانه مطالعه و کتابخوانی از اولویت‌هایی است که باید دربرنامه این نهاد قرار گیرد.
وی افزود : نهاد کتابخانه‌های عمومی یکی از نهادهایی است که در جهت ارتقاء سطح فرهنگی و دینی آحاد مختلف جامعه تاثیر گذار است و تقویت استفاده مطلوب و فراهم نمودن بستر و مکان مناسب جهت دسترسی آسان جمعیت شهر از فرهنگ دانش و مطالعه مفید جزو ضروریات میباشد.
در پایان این مراسم از تلاش ها و خدمات ” حسن اکبر زاده “رئیس قبلی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ماکو تجلیل و ” صابر عبداله پور ”  به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد

 

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − شانزده =

دکمه بازگشت به بالا