اخبار منطقه آزاد ماکواقتصادی

سامانه اینترنتی بررسی واگذاری زمین و طرح های سرمایه گذاری در ماکو به راه افتاد

به گزارش خبرماکو- معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: در راستای یکپارچه سازی و تسهیل فرآیند واگذاری زمین به سرمایه گذاران با هدف مراجعه حداقلی ارباب رجوع به سازمان، سامانه واگذاری زمین و بررسی طرح های سرمایه گذاری در این منطقه راه اندازی شده است.

محسن حافظی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرماکو اظهار داشت: همه درخواست‌های واگذاری زمین از سوی متقاضیان سرمایه گذاری از طریق سامانه معمول و ضمن عدم پذیرش فیزیکی هر گونه درخواست سرمایه گذاری، تمهیدات لازم برای به حداقل رساندن مراجعه حضوری به سازمان صورت گرفته است.

وی اظهار داشت: با شناسایی و رفع مشکلات توانستیم بیش از ۵۰ درصد از تعداد مراجعه های حضوری به سازمان را کاسته و گام ارزشمند در راستای توسعه دولت الکترونیک برداریم.


بیشتر بخوانید: شرکت فکا، ۲هزار و ۲۸۰میلیارد ریال در منطقه آزاد ماکو سرمایه گذاری می کند


معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو  اضافه کرد: متقاضیان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی https://my.makufz.org سامانه مدیریت فرآیند های سازمان منطقه آزاد ماکو نسبت به تقاضای خود اقدام کنند.

منطقه آزاد ماکو بزرگترین منطقه آزاد کشور شامل شهرستان‌های ماکو، شوط و پلدشت بوده و در شمال استان آذربایجان غربی واقع شده است.

خبر ماکو در تلگرام خبر ماکو در اینستاگرام

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

دکمه بازگشت به بالا