پایگاه خبری خبرماکو

اطلاع رسانی خبر های ماکو ، شوط؛ پلدشت و چالدران ( دوهفته نامه آوای آزاد)

سخنگوی دولت: دولت بدون کمک مردم موفق نمی شود / مردم ارز خود را وارد بازار کنند/ دولت عامل بی ثباتی نیست

دولت تا سال قبل مسیر درستی رفت، رشد اقتصادی مثبت بود و پول ملی تقویت شد/ این اتفاقات از زیاده خواهی رئیس جمهور امریکاست/ برای تقویت پول ملی باید مقاومت کنیم

خبرماکو: سخنگوی دولت با یادآوری اینکه دولت تلاش کرد که پول ملی را تقویت کند، تصریح کرد :دولت قصوری نداشته است و عامل بی ثباتی نیست.

به گزارش ایسنا، محمدباقر نوبخت در ابتدای نشست خبری سخنگوی دولت که با حضور  سخنگوی دولت با حضور  وزیر اقتصاد و وزیر نیرو برگزار شد، گفت: عرق و حمیت تیم ملی فوتبال قابل تقدیر و  تقدیس است، باید از ایرانیان داخل و خارج از کشور برای حمایت از تیم ملی تشکر کرد.
وی افزود: درست است به مرحله بعد راه نیافتیم، اما بازی هوشمندانه و تدافعی داشتیم، این بازی موجب سربلندی تیم ما بود.

وی در ادامه  با تاکید بر اینکه دولت تلاش کرد که پول ملی را تقویت کند، تصریح کرد : تا سال قبل دولت مسیر درستی رفت، رشد اقتصادی مثبت بود، پول ملی تقویت شد و روندها رو به بهبود رفت.

نوبخت یادآورشد: ما باید چه کار کنیم؟ دولت قصوری نداشته است و عامل بی ثباتی نیست، این اتفاقات از زیاده خواهی رئیس جمهور امریکاست، ما برای تقویت پول ملی باید مقاومت کنیم

سخنگوی دولت همچنین اعلام کرد: تا ۳خرداد، بیش از ۱۱ میلیارد دلار با  نرخ ۴۲۰۰ و ۳۸۰۰ تومان پرداخت شد.

وی با بیان اینکه ۶۰ در صد درآمدهایمان نسبت به سه ماه اول سال قبل بیشتر شده است، خاطرنشان کرد: ۷۴درصد درآمدهای نفتی بیشتر شده است.

وی افزود: بودجه عمرانی ۱۱۰۰ درصد بیشتر شده است،  این آمار نشان می دهد اقتصاد ما اشکال ندارد ، دولت برای شرایط بدبینانه هم برنامه دارد ، ولی دولت بدون کمک مردم موفق نمی شود.

سخنگوی دولت با دعوت از مردم  برای اینکه ارز خود را به بازار وارد کنند، تاکید کرد  مردم باید کمک کنند.