اخبار منطقه آزاد ماکوشهرستان هافرهنگی و هنریماکو

علما و مبلغین برای ارتقای فرهنگ کار بین جوانان اهتمام ویژه کنند

ارتقای فرهنگ کار موجب رشد تولید و به تبع آن مهار تورم در جامعه خواهد شد و علما و مبلغین در این خصوص اهتمام ویژه داشته باشند.

به گزارش خبرماکو، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌ ارتقای فرهنگ کار موجب رشد تولید و به تبع آن مهار تورم در جامعه خواهد شد و علما و مبلغین در این خصوص اهتمام ویژه داشته باشند.

حسین گروسی شامگاه سه شنبه در نشست رهیافت جهادتبیین با حضور علما و مبلغین تشیع و سنن شهرستان ماکو افزود:‌مهمترین رسالت در شرایط کنونی جامعه جهاد تبیین است و علما و روحانیون در این خصوص وظیفه مضاعفی دارند.

وی پیوست فرهنگی تمام پروژه ها را جزو اولیت های سازمان منطقه آزاد ماکو برشمرد و اضافه کرد: در گام دوم انقلاب که جوانان مورد تاکید مقام معظم رهبری است، با بهره گیری  از ظرفیت جوانان و تلفیق آن با تجربیات بزرگترها می تواند رشد اقتصادی و رشد تولید را در منطقه رقم بزند.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو وحدت بین اقوام مختلف و شهروندان منطقه آزاد ماکو را مثال زدنی عنوان کرد و ادامه داد:‌ تحقق اهداف سازمان منطقه آزاد ماکو بدون همکاری، همیاری علما و مبلغین و فرهنگ سازی بین تمام شهروندان امکان پذیر نیست.

گروسی با تاکید بر اینکه وحدت بین امت اسلامی را دشمنان نمی توانند تحمل کنند، اضافه کرد:‌ فرهنگسازی برای کار و مسئولیت پذیری در جوانان با همت شما علما امکان پذیر است.

وی در پایان خاطر نشان ساخت:‌ اگر جهاد تبیین و همدلی را حفظ کنیم منطقه آزاد ماکو در توسعه از مناطق آزاد دیگر جلو می زند .

 

حمید قاسمی

خبرنگار، عکاس خبری و روزنامه نگار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا